Asus ME301T – 10-calowiec z Tegra 3 i Androidem 4.1.2 JB | Tabletowo.pl

Asus ME301T – 10-calowiec z Tegra 3 i Androidem 4.1.2 JB

Dołącz do dyskusji 0

Wszystko wskazuje na to, iż w najbliższym czasie tajwański koncern Asus uraczy nas kolejnym 10,1-calowym tabletem internetowym, pracującym pod kontrolą systemu Google Android. Asus Memo ME301T Pad10, bo o nim właśnie mowa, został przyłapany na stronie Bluetooth SIG, toteż możemy poznać jego specyfikację techniczną.

Okazuje się, że Asus Memo ME301T Pad10 zostanie wyposażony w 10,1-calowy wyświetlacz, czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3 z 12-rdzeniowym chipem graficznym, wspomagany przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16 GB wbudowanej pamięci, którą za pośrednictwem slotu kart microSD będzie można rozbudować. Całość zaś pracować będzie w oparciu o Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Z informacji, do jakich udało nam się dotrzeć wynika, iż tablet najprawdopodobniej zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas zbliżających się targów CES 2013 w Las Vegas, natomiast do sprzedażny trafi już 11 lutego bieżącego roku. Ponadto oferowany będzie w trzech wariantach kolorystycznych – białym, czarnym oraz różowym – z wbudowanym modułem Wi-Fi oraz opcjonalnie modemem 3G, natomiast jego cena detaliczna wyniesie około 300 – 350 euro.

Jak zapewne pamiętacie w najbliższym czasie powinniśmy także ujrzeć trzy inne tablety Asusa: ME172V, który designem nawiązuje do Nexus 7, ME371MG z Intel Atom oraz ME570T.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona