Asus i Google wynagradzają różnicę cenową Nexusa 7 | Tabletowo.pl

Asus i Google wynagradzają różnicę cenową Nexusa 7

Dołącz do dyskusji 0

Kilkanaście dni temu osoby, które już były w posiadaniu tabletu Nexus 7 od jakiegoś czasu, mogły przeżyć niemiłe rozczarowanie. Wszystko za sprawą obniżki ceny wspólnego dziecka tajwańskiego koncernu Asus oraz amerykańskiego Google, dokonanej w dniu 29 października tego roku. Przypomnę tylko, że cena wersji 16GB WiFi spadła z 249 dolarów do 199 dolarów.

Okazuje się jednak, że Asus nie zapomniał tak szybko o swoich klientach. I tak klienci z Europy, którzy zakupili tablet Nexus 7 przed 29 października, mogą liczyć na kupon o wysokości 25 funtów do wydania w sklepie internetowym Asus (niestety jednak może to posłużyć tylko jako obniżenie ceny produktu, nie można w całości nim zapłacić!). W tym celu należy zarejestrować swój nabytek na stronie producenta, potwierdzić zakup (przypominam, przed 29 października br.), a następnie cieszyć się kuponem, który będzie ważny do końca tego roku. Nie jest to może takie wyrównanie na jakie mogą liczyć nabywcy z Ameryki – Google po prostu zwraca im różnicę 50 dolarów – jednak jest to zawsze jakiś ukłon w stronę klientów.

Trzeba jednak pamiętać o ograniczeniach dotyczących oferty:

1. Nexus 7 purchased by October 29th, 2012.
2. Nexus 7 purchased at our physical channels and its online shops.
3. Complete registration at ASUS member site
4. Submission of proof of purchase.

Termin składania wniosku upływa 30 listopada. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie firmy Asus.

Dzięki Figaros za podesłanie info! :-)

Kilkanaście dni temu osoby, które już były w posiadaniu tabletu Nexus 7 od jakiegoś czasu, mogły przeżyć niemiłe rozczarowanie. Wszystko za sprawą obniżki ceny wspólnego dziecka tajwańskiego koncernu ASUS oraz amerykańskiego Google w dniu 29 października tego roku. Przypomnę tylko, że cena wersji 32 GB (bez 3G) spadła z 249$ do 199$, natomiast wersja 16 GB z 199$ do 149$.
Okazuje się jednak, że ASUS nie zapomniał tak szybko o swoich klientach. I tak dla klientów z Europy, którzy zakupili tablet Nexus 7 (16 lub 32 GB) przed datą 29 października, mogą liczyć na kupon o wysokości 25 £ do wydania w sklepie internetowym ASUS. W tym celu należy zarejestrować swój nabytek na stronie ASUS’a, potwierdzić zakup (przypominam, przed 29 października br.) a następnie cieszyć się kuponem, który będzie ważny do końca tego roku.
Nie jest to może takie wyrównanie na jakie mogą liczyć nabywcy z Ameryki – Google po prostu zwraca im różnice 50$ – jednak jest to zawsze jakiś ukłon w stronę klientów.
Spieszcie się, termin składania takiego wniosku upływa 30 listopada!
Wszystkie informacje można znaleźć na stronie firmy ASUS.
Dzięki Figaros za podesłanie info :)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona