Asus Eee Pad Transformer z 3G w Polsce? Tiaa…

A miało być tak pięknie… To właśnie pierwsze słowa, jakie nasuwają się na myśl po przeczytaniu tego, co w odpowiedzi na facebookowe zapytanie Tomasza odpowiedział polski oddział Asusa. Jesteście zainteresowani kupnem Eee Pad Transformer z 3G? No, to ta informacja na pewno nie przypadnie Wam do gustu.

Osoby chcące kupić jakikolwiek tablet dzielą się na dwie grupy. Pierwsza z nich to ta, która zadowala się modelem „WiFi-only'”, a z 3G korzystają dzięki tetheringowi (o czym więcej możecie przeczytać tutaj). Druga natomiast skupia bardziej wymagających użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do internetu zawsze i wszędzie, przez co kupują tablet z 3G. Wiem, że znaczna część Czytelników Tabletowo.pl z niecierpliwością czeka na polską premierę Asusa Eee Pad Transformer z 3G i klawiaturą (zestaw full wypas). Niestety – nie mamy dobrych wieści:

Na koniec przypomnę tylko, że w Polsce jest już do nabycia Asus Eee Pad Transformer z klawiaturą – jego cena w różnych miastach waha się pomiędzy 2399 a 2699 złotych. Natomiast tablet z 3G ma zadebiutować w Wielkiej Brytanii w sierpniu.