Asus Eee Pad Transformer z 3G i Eee Pad Slider na rynku w sierpniu - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer z 3G i Eee Pad Slider na rynku w sierpniu

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer z 3G i Eee Pad Slider na rynku w sierpniu Nowości

Choć polska premiera Asusa Eee Pad Transformer była kilka razy przesuwana, to wielu z Was czekało na moment, aż w końcu trafi na półki sklepowe w naszym kraju. A gdy się tak w końcu stało, spora część Czytelników Tabletowo.pl weszła w posiadanie tego tabletu, co widać także na naszym forum (zapraszam). Część z Was jednak postanowiła jeszcze trochę poczekać. Niektórzy z niecierpliwością oczekują wersji z klawiaturą, inni – z 3G. I właśnie dla tych ostatnich mam dobrą wiadomość – Asus Eee Pad Transformer z 3G trafi do sprzedaży w sierpniu. Niestety, początkowo będzie go można kupić jedynie w Wielkiej Brytanii.

Jaka będzie cena Eee Pad Transformer 3G, w momencie, gdy zawita do Polski (choć obecnie nie wiadomo kiedy to nastąpi)? Zazwyczaj różnica w cenie wersji urządzenia z 3G i bez wynosi 300-500 złotych. Skoro najtańsza wersja modelu w Polsce kosztuje 1599 złotych, to najprawdopodobniej za tablet z 3G (16GB) przyjdzie nam zapłacić ok. 2000 złotych. Jeśli weźmiemy pod uwagę wersję z 3G i klawiaturą – maksymalnie 2500 złotych.

W tym samym czasie (w sierpniu) do sprzedaży w Wielkiej Brytanii wejdzie także inny tablet AsusaEee Pad Slider, czyli połączenie tabletu z netbookiem poprzez wysuwaną klawiaturę QWERTY. Nie pytajcie o to, kiedy urządzenie to pojawi się w Polsce, bo na razie jest to jedna wielka niewiadoma. Możemy mieć tylko nadzieję, że jego premiera nie będzie przesuwana tyle razy, co modelu Eee Pad Transformer.

Na razie Asus nie wspomina nic na temat swojego najmniejszego dziecka – Eee Pad Memo z ekranem 3D.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona