Asus Eee Pad Transformer Prime zbiera pozytywne opinie (wideo) - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer Prime zbiera pozytywne opinie (wideo)

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer Prime zbiera pozytywne opinie (wideo) Ciekawostki Nowości

Asus, jako jedyny producent, postanowił połączyć możliwości tabletów i netbooków, stwarzając pierwszą tego typu hybrydę – Eee Pad Transformer. Jak się po niedługim czasie okazało, jej rynkowa premiera była strzałem w dziesiątkę, co zaowocowało drugą generacją tego urządzenia – Asusem Eee Pad Transformer Prime, na którego debiut w sprzedaży z niecierpliwością czekamy. Tablet trafił w ręce redaktorów kolejnego portalu (Ritchiesroom.com), którzy postanowili podzielić się ze światem swoimi – pozytywnymi – wrażeniami z użytkowania egzemplarza przedpremierowego. Na dobrą sprawę nie zostało dodane nic, czego dotychczas byśmy o tym modelu nie wiedzieli. Mimo wszystko warto choćby rzucić okiem na wideo z nadchodzącym Asusem Eee Pad Transformer Prime w roli głównej.

Z pierwszych wrażeń wspomnianego serwisu można wywnioskować, że najnowszą hybrydę Asusa bardzo wygodnie trzyma się w rękach – w obu orientacjach (tj. pionowej i poziomej). Ekran pokryty Gorilla Glass, odporny na zarysowania, dzięki technologii Super IPS+ zapewnia doskonałe odczucia podczas korzystania z tabletu – świetne odzworowanie kolorów, kontrast i kąty widzenia, rzekomo nieźle radzi sobie z widocznością w pełnym słońcu.

Cienka obudowa (8,3 mm) powoduje pójście na kompromis w przypadku wyjść – tabletowa część posiada slot kart microSD oraz wyjście microHDMI i nic więcej (za to w klawiaturze znajdziemy port USB, slot kart SD oraz dodatkową baterię). Całość (tablet z klawiaturą) waży ok. 1,1 kg. Odtwarzanie wideo jest bardzo płynne, natomiast jakość odtwarzanego dźwięku – doskonała – głośna i czysta, dzięki zastosowaniu technologii Asus SonicMaster.

Nie obeszło się także bez porównania designu hybrydy do najnowszych Zenbooków (i zwrócenia uwagi na fakt, że klawiatura pierwszej generacji urządzenia nie pasuje do najnowszego dziecka Asusa), a także chwili zatrzymania się nad wersją systemu operacyjnego – w przypadku testowanego modelu był to Android 3.2 Honeycomb. Trzeba jednak przypomnieć, że szykowana jest aktualizacja do Ice Cream Sandwich.

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na premierę Asusa Eee Pad Transformer Prime – filmik przedstawiający hybrydę:

Pełną listę parametrów technicznych modelu znajdziecie w tym wpisie, natomiast szczegóły dotyczące polskiej premiery Asusa Eee Pad Transformer Primetutaj.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona