Asus Eee Pad Transformer Prime z 3G? Może kiedyś... - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer Prime z 3G? Może kiedyś…

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer Prime z 3G? Może kiedyś... Nowości

Jeśli czekacie na wszelkie informacje dotyczące Asusa Eee Pad Transformer Prime z 3G – usiądźcie wygodnie i weźcie głęboki oddech. Niestety, nie mam dobrych wiadomości w tej sprawie…

Prezentacja tabletu Asus Eee Pad Transformer Prime wzbudziła wiele emocji wśród Czytelników Tabletowo.pl, co widać chociażby po ilości komentarzy pod tym wpisem. Znalazły się tam zarówno słowa zachwytu, jak i niezadowolenia z faktu, że najnowsza hybryda nie będzie miała 3G. Okazało się bowiem, że Asus nie ma w planach Asusa Eee Pad Transformer z 3G! Takie informacje przekazali przedstawiciele producenta redaktorom serwisu Slashgear.

Slashgear dowiedział się, że w momencie rynkowej premiery modelu, w przyszłym miesiącu (tj. w grudniu) do sprzedaży nie trafi Eee Pad Transformer Prime w wersji z 3G, a jedynie „WiFi- only”. Przedstawiciel brytyjskiego oddziału Asusa zapowiedział, że „na chwilę obecną Asus ma w planach wprowadzenie na rynek wyłącznie Eee Pad Transformer Prime w wersji WiFi-only”.

Nie oznacza to jednak, że nadzieja wszystkich osób oczekujących hybrydy Asusa z modemem, legła w gruzach. Informator wspomnianego serwisu dodał również, że „w zależności od tego, jaka będzie reakcja rynku na Asusa Eee Pad Transformer Prime, Asus może podjąć decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży także modelu z 3G„. Aczkolwiek jeśli to faktycznie nastąpi, pozostaje pytanie – kiedy…

Wiele wskazuje na to (i miejmy nadzieję, że tak faktycznie będzie), że kolejny raz mamy do czynienia z sytuacją potwierdzającą powiedzenie, że historia lubi się powtarzać. Najprawdopodobniej Asus posłucha głosu niezadowolonych klientów i faktycznie zdecyduje się na rynkowy debiut Eee Pad Transformer Prime z 3G. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo czy tak będzie.

Przy okazji dowiedzieliśmy się kiedy Asus Eee Pad Transformer Prime zadebiutuje w sprzedaży (oczywiście bez 3G). Jak już wiemy, w Stanach można się go spodziewać na początku grudnia, natomiast w Wielkiej Brytanii – dopiero miesiąc później (tj. w styczniu) – w dodatku jedynie w wersji 32GB. Jej koszt to 499 funtów (i znów przelicznik 1 dolar = 1 funt, bowiem w USA jest to 499 dolarów).

Nie pytajcie mnie, proszę, kiedy Asus Eee Pad Transformer Prime będzie miał premierę w Polsce, bo to jest jak przewidzenie tego, kto wygra Euro 2012… Mam nadzieję, że jak najwcześniej, aczkolwiek skoro w Wielkiej Brytanii trafi do sklepów dopiero w styczniu, to w Polsce – znając życie – jeszcze później.

Tymczasem warto przypomnieć wszystkim zainteresowanym poprzednią generacją modelu (Asusem Eee Pad Transformer), że można go kupić w Polsce w kilku różnych wariantach. Do wyboru mamy wersję z 3G, 16GB i klawiaturą za 2599 złotych, a także bez 3G: 16GB za 1499 złotych (z klawiaturą – 2149 złotych) oraz 32GB za 1899 złotych (z klawiaturą – 2399 złotych).

Jeśli chcecie sobie przypomnieć parametry techniczne Asusa Eee Pad Transformer Prime – zapraszam tutaj, natomiast jeśli jeszcze nie zapoznaliście się bliżej z możliwościami Tegry 3 – do tego wpisu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona