Asus Eee Pad Transformer Prime w przedsprzedaży na Amazon.de. Kiedy wysyłka? - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer Prime w przedsprzedaży na Amazon.de. Kiedy wysyłka?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer Prime w przedsprzedaży na Amazon.de. Kiedy wysyłka? Nowości

Jak już od kilku dni wiadomo, Asus Eee Pad Transformer Prime będzie dostępny w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych na początku grudnia, natomiast w Wielkiej Brytanii miesiąc później. W Polsce z kolei, znając perypetie związane z premierą poprzedniej generacji modelu – Eee Pad Transformer – czas ten może się znacznie wydłużyć. Ale jeśli nie chcecie czekać tych kilku miesięcy, możecie skorzystać z oferty sieci Amazon – chociażby niemieckiego oddziału.

Asus Eee Pad Transformer Prime jest już bowiem dostępny w przedsprzedaży na Amazon.de. Jeśli mnie oczy nie mylą, obecnie można znaleźć dwie wersje modelu: 32GB z klawiaturą oraz 64GB bez klawiatury – obie za 599 euro oraz samą stację dokującą za 149 euro.

Jeden z Czytelników Tabletowo.pl – Krzysztof, podsyłając do nas informację na temat rozpoczęcia przedsprzedaży hybrydy Asusa na Amazon.de poinformował przy okazji, że całkowity koszt zamówienia tego urządzenia wraz ze standardową dostawą i wysyłką do Polski to 627 euro (przeliczając na polską walutę daje to ok. 2785 złotych).

Ale chyba najważniejszą w tym przypadku wiadomością jest rozpoczęcie wysyłki Asusa Eee Pad Transformer Prime. I choć przy opisie urządzenia na Amazon nie znajdujemy na ten temat żadnych wieści, tak w momencie zamówienia modelu, w szczegółach zamówienia, naszym oczom ukazuje się komunikat „wysyłka po 24 grudnia 2011„… Ale jednocześnie jest informacja o tym, że klient o szczegółach dostępności zamówionego urządzenia zostanie poinformowany drogą mejlową.

Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer Prime w przedsprzedaży na Amazon.de. Kiedy wysyłka? Nowości

*można powiększyć – wystarczy kliknąć

Jeśli chcecie sobie przypomnieć parametry techniczne Asusa Eee Pad Transformer Prime – zajrzyjcie do tego wpisu, natomiast jeśli jeszcze nie przybliżyliście sobie możliwości Tegry 3 – tutaj.

Dzięki Krzysztof za podesłane info!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona