Asus Eee Pad Transformer na rynku z opóźnieniem? (update: nie w Polsce!) | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer na rynku z opóźnieniem? (update: nie w Polsce!)

Dołącz do dyskusji 0

Jakie jest zainteresowanie Asusem Eee Pad Transformer – każdy widzi. Wystarczy spojrzeć na ilość komentarzy na Tabletowo do postów traktujących o tym tablecie. Za urządzeniem przemawia sporo – na czele z ekranem IPS, baterią, możliwością podłączenia klawiatury oraz ceną. Niestety, doszły do nas słuchy, że na jego rynkową premierę w Europie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Informacja ta pochodzi z brytyjskiego Amazon, gdzie data rozprowadzania tabletu zmieniona została z końcówki kwietnia na… początek czerwca, a dokładniej na Dzień Dziecka (1 czerwca).

Na razie jednak nie wiemy co ma wpływ na tak znaczne opóźnienie premiery. Nie wiadomo także czy opóźnienie będzie na całym świecie (łącznie z Polską) czy wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Postaramy się tego dowiedzieć od polskiego oddziału Asusa – na pewno damy znać.

Warto przypomnieć, że cena Asusa Eee Pad Transformer będzie wynosiła 1899 złotych bez stacji dokującej, a polska premiera spodziewana jest w ostatnim tygodniu kwietnia. Natomiast wersja ze stacją ma się pojawić miesiąc później w cenie 1999 złotych.

Dzięki Jacek za podesłanie linka na Facebooku i aaa za info w komentarzach!

Aktualizacja:

źródło, Amazon

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona