Asus Eee Pad Transformer 3G w Polsce – z Tabletowo.pl kupisz taniej! | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer 3G w Polsce – z Tabletowo.pl kupisz taniej!

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus eee pad transformer

Zgodnie z informacjami publikowanymi na łamach Tabletowo.pl przed weekendem, Asus wprowadził do sprzedaży w Polsce tablet internetowy Asus Eee Pad Transformer z 3G. Z racji tego, że sporo naszych Czytelników nie mogło się doczekać premiery tego modelu w Polsce, mamy dla Was niespodziankę – kupony rabatowe na kupno tabletu Asusa z 3G w sklepie EURO.

Asus Eee Pad Transformer z 16GB pamięci i klawiaturą standardowo kosztuje 1999 złotych. Za bonusowy modem 3G przyjdzie nam dopłacić aż 600 złotych, a to oznacza, że tablet z 3G kosztuje dość dużo, bo 2599 złotych. Obecnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy w sprzedaży pojawi się model z 3G bez klawiatury.

Jeśli jesteście zainteresowani kupnem tabletu Asusamacie od nas 100 złotych rabatu na jego zakup w sklepie EURO. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to nie wiadomo jak wielka kwota, ale powiedzmy sobie szczerze – każdy grosz się liczy. Co więcej, ilość rabatów jest nieograniczona, więc może z nich skorzystać każdy z Was.

Wszystkie osoby, które zechcą kupić Eee Pad Transformer 3G w sklepie EURO (link) w terminie do 5 listopada 2011 roku, otrzymują od nas rabat w wysokości 100 złotych. Aby z niego skorzystać wystarczy przy realizacji zamówienia wpisać kod EEEPAD3G w rubryce „pole na kupon promocyjny”. Rabat zostanie naliczony automatycznie.

Warto przypomnieć najważniejsze parametry techniczne Asusa Eee Pad Transformer. Sprzęt został wyposażony w 10,1-calowy ekran IPS (1280 x 800 pikseli), dwurdzeniową Tegrę 2 1GHz, Androida Honeycomb, aparat 5 Mpix, kamerkę 1.2 Mpix, 1GB RAM, wyjście HDMI, slot kart microSD, 3G oraz GPS. Dzięki dodatkowej klawiaturze urządzenie oferuje jeszcze więcej możliwości. I tak, oferuje dwa porty USB 2.0, czytnik kart SD, touchpad oraz baterię, która w połączeniu z akumulatorem tabletu pracuje łącznie do 16 godzin.

Według ostatnich informacji, Asus Eee Pad Transformer ma otrzymać aktualizację Androida do wersji Ice Cream Sandwich.

Tablet Asusa z 3G i klawiaturą znajdziecie w sklepie EURO pod tym adresem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona