Asus Eee Pad Transformer 2 - będą dwie wersje: z Windows 8 i Androidem? - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Transformer 2 – będą dwie wersje: z Windows 8 i Androidem?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Eee Pad Transformer 2 - będą dwie wersje: z Windows 8 i Androidem? Nowości Plotki / Przecieki

Takiej informacji nie spodziewał się chyba nikt. Ledwie Asus Eee Pad Transformer trafił do sprzedaży na polskim rynku (a w sumie nie tak dawno w Stanach), a już pojawiają się pierwsze plotki na temat jego następcy. Jesteście ciekawi co zagraniczne źródła sądzą na temat Eee Pad Transformer 2?

Francuska strona Les Numeriques dotarła do informacji, jakoby Asus planował już wydanie drugiej generacji swojego flagowego (bo chyba można go tak nazwać?) tabletu. Według niej na rynku mają się pojawić dwie wersje Eee Pad Transformer 2. Jedna ma pracować w oparciu o Androida, druga natomiast – Windows 8.

Co więcej, wszystko wskazuje na to, że kolejne urządzenie producenta będzie cieńsze i lżejsze od obecnej wersji. A skoro będzie to „Eee Pad Transformer 2„, to powinien oferować taki sam ekran (o przekątnej 10,1” IPS), a także możliwość podłączenia klawiatury.

Premiery obu wersji  Asusa Eee Pad Transformer 2 możemy się spodziewać – rzekomo – w 2012 roku. Wersja z Windows 8 miałaby być nieco droższa od tej z Androidem.

Moim zdaniem jest trochę za wcześnie by spekulować na temat drugiej generacji tabletu Asusa – urządzenia, które aktualnie cieszy się wielką popularnością – nie tylko na świecie, ale także w Polsce. Wychodzę jednak z założenia, że w każdej plotce jest choć ziarenko prawdy, więc… kto wie co będzie dalej. Poczekajmy na kolejne wieści w sprawie modelu Eee Pad Transformer 2 – te niewątpliwie będą napływać w ciągu kolejnych dni/tygodni/miesięcy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona