Asus Eee Pad Slider w UK od 24 października - Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Slider w UK od 24 października

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Eee Pad Slider w UK od 24 października Nowości

Jako że spora część Czytelników Tabletowo.pl mieszka w Wielkiej Brytanii, nie może obejść się bez informacji o debiucie Asusa Eee Pad Slider w tym właśnie kraju. Na wyspach tablet Asusa dostępny będzie w sprzedaży od 24 października w dwóch wersjach pojemnościowych: 16GB i 32GB.

Asus Eee Pad Slider jest interesującą hybrydą tabletu i netbooka, aczkolwiek w przeciwieństwie do modelu Eee Pad Transformer czy jego następcy – Transformer Prime – nie ma możliwości odpięcia klawiatury. Przez to właśnie jesteśmy skazani na noszenie przy sobie urządzenia ważącego dość sporo, bo 960 g.

Eee Pad Slider, pracujący w oparciu o Androida Honeycomb w wersji 3.2, jest o interesującą propozycją nie tylko ze względu na nietypową, hybrydową budowę, ale także na fakt, iż oferuje porty: USB, wyjście miniHDMI oraz slot kart microSD.

Pozostałe parametry techniczne modelu zawierają między innymi Tegrę 2 1GHz, 10,1-calowy ekran 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, WiFi, Bluetooth, aparat 5 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix, oraz baterię mającą pracować maksymalnie osiem godzin. Wersja z 3G nie została przewidziana.

W Wielkiej Brytanii tablet będzie sprzedawany za 430 funtów za 16GB oraz 480 funtów za 32GB. Będzie go można nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Pojawia się pytanie kiedy Asus Eee Pad Slider trafi do sprzedaży w Polsce… Jeśli nic się nie zmieniło, mamy go przywitać na półkach sklepowych na przełomie października i listopada w cenie ok. 2200 złotych w zależności od konfiguracji.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona