Ważne

Asus Eee Pad Slider w Polsce na przełomie października i listopada

Historia lubi się powtarzać – to zdanie jako pierwsze nasunęło mi się na myśl w momencie, gdy przeczytałam informację skierowaną do Tabletowo.pl przez polski oddział Asusa odnośnie przesunięcia rynkowej premiery Asusa Eee Pad Slider w naszym kraju. Jak się możecie domyślać – z początkowo planowanego sierpnia zrobiło się całkiem spore opóźnienie. Kiedy w takim razie możemy się go spodziewać na polskich półkach sklepowych?

Na pewno pamiętacie jakie zamieszanie było z wprowadzeniem na polski rynek bardzo wyczekiwanego (na tamtą chwilę) tabletu AsusaEee Pad Transformer. Ostatecznie urządzenie zadebiutowało w Polsce z kilkumiesięcznym opóźnieniem – tak samo będzie w przypadku Asusa Eee Pad Slider.

W ostatnich dniach urządzenie to trafiło do sprzedaży w Stanach w dwóch wersjach: 16GB za 479 dolarów oraz 32GB za 579 dolarów. Ta właśnie informacja spowodowała, że zapytaliśmy się polskiego oddziału Asusa co z premierą modelu w Polsce. Niestety, otrzymaliśmy niezbyt satysfakcjonującą odpowiedź:

Tak więc sami widzicie, że z sierpnia zrobił się przełom października i listopada. Kto wie czy opóźnienie nie ulegnie jeszcze zmianie… Oby tylko Eee Pad Slider zdążył zadebiutować u nas przed Świętami.

Parametry techniczne Asusa Eee Pad Slider możecie sobie przypomnieć pod tym adresem, natomiast planowane polskie ceny modelu – tutaj.

źródło: własne

Komentarze

 • mithos_k

  No dobra a po co taki produkt się spytam – zwłaszcza teraz? Rozumiem jakby wszedł równolegle z Transformerem… A tak teraz kto chciał ma transformera a jak ktoś nie chciał to nagle tego nie kupi, bo specyfikacja taka sama, tylko trochę inaczej wygląda i klawiatury się nie da odczepić? Może mnie ktoś oświeci jaka jest rynkowa idea tego produktu?

  • aaa

   Chętnie bym mojego Transformera na Slidera wymienił – ma klawiaturę i USB, a jednocześnie nie zmienia tabletu w netbooka jak pełny dock (można podłączyć coś do USB bez stawiania na stole lub wysuwania/podłączania klawiatury). Ale kupić nowego – nie, Tegra2 jest już za stara, by cokolwiek z nią teraz kupować, chyba że za 1000zł lub mniej.

 • Oby tylko tym razem ktoś na górze pomyślał i dął do wyboru wersje z 3g…inaczej to nie ma najmniejszego sensu

  • aaa

   Osobiście nie rozumiem tego pędu na 3G w tablecie. Lepiej z komórki udostępnić 3G dla tabletu albo z przenośnego modemu 3G (np. na USB) – wtedy z jednej karty SIM obsłużymy kilka urządzeń.

   • tomp381

    w 19 wieku ludzie nierozumieli pedu na samochody bo nie bylo autostrad, w 21 wieku nierozumieją pedu na 3G bo nie mają autostrad internetowych (lte). Dostęp do sieci w każdym miejscu i momencie to idea Androida a tablety bez 3G są mobilne jak budki telefoniczne tp :-)

 • canion

  produkt kompletnie niepotrzebny. zamiast tego powinni sie skupić na przedświątecznym zapełnieniu magazynów transformerem 2 , bo inaczej znowu cały tort zgarnie apple.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona