Asus Eee Pad Slider na poczatku sierpnia w Polsce, znamy ceny! | Tabletowo.pl

Asus Eee Pad Slider na poczatku sierpnia w Polsce, znamy ceny!

Dołącz do dyskusji 0

Jeszcze kilka dni temu zastanawialiśmy się, czy Asus Eee Pad Slider w ogóle trafi na rynek, dlatego wieść, że tablet pojawi się na polskim rynku na początku sierpnia tego roku była dla nas ogromnym zaskoczeniem.

Powyższą informację opublikowano na oficjalnej stronie firmy Asus Polska na Facebooku. Jednak szczegóły na temat dostępności to nie wszystko, co zostało ujawnione; znamy także ceny.

Za wariant z 16GB pamięci wewnętrznej przyjdzie zapłacić 1899 złotych, a za 32GB – 2299 złotych.

Jakiego rodzaju urządzenie otrzymamy za tę cenę? Dosyć nietypowe, bo złożone z 10.1-calowego pojemnościowego ekranu doktykowego IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz wysuwanej pełnowymiarowej klawiatury. Pod jego maską znalazł się dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2 cechujący się niezwykła wydajnością, 1GB pamięci operacyjnej RAM, aparat cyfrowy 5 MP, kamerka internetowa 2 MP, moduł Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 2.1 z funkcją EDR, port miniUSB, wyjście HDMI oraz system operacyjny Google Android Honeycomb.

Asus Eee Pad Slider będzie dostepny w sklepach Balta, Delkom, ECO PC, eMobilne.pl, Inwazja PC, Sferis oraz Reset.

Jak Wam się podoba? Czy jego atrakcyjna specyfikacja idzie w parze z ceną?

UPDATE: Asus Polska zaktualizował listę sklepów, w których będze można zakupić tablet usuwając pozycję Henwar i dodając eMobilne.pl.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona