asus eee pad memo 370t

Asus Eee Pad MeMO 370T – mała wyścigówka (Tegra 3, 7″)

tablet asus eee pad memo 370t

Reklama

Nie lubię jak kilka urządzeń danego producenta ma podobne nazwy. W takich przypadkach często trudno dojść do tego, o którym w danej chwili mowa. I tak też jest w przypadku najnowszych 7-calowych tabletów Asusa. Zaprezentowane zostały dwa modele. Oba „Asus Eee Pad MeMO„. Różnią się jedynie cyferkami – model, który znamy już od roku, to 171, natomiast ten poznany dzisiaj, choć znany z kilku przecieków, to 370T. I weź tu człowieku spamiętaj te nazwy… Zresztą już sam fakt, że w sieci pojawiło się wiele różnych wersji, że jeden tablet ma nazwę drugiego i odwrotnie świadczy o tym, że takie nazywanie produktów im nie sprzyja. Ale przejdźmy do rzeczy – pora przyjrzeć się Asusowi Eee Pad MeMO 370T.

Urządzenie to jest pierwszym 7-calowym tabletem pracującym dzięki czterordzeniowemu procesorowi Tegra 3, dodatkowo z systemem operacyjnym Android 4.0. Na jego temat nie wiadomo zbyt wiele poza tym, że posiada aparat o rozdzielczości 8 Mpix.

asus eee pad memo 370t

Galerię zdjęć modelu znajdziecie pod tym adresem. Tymczasem musimy poczekać na więcej informacji odnośnie Asusa Eee Pad MeMO 370T – sami widzicie, że zapowiada się ciekawie.

UPDATE – znana jest już cena modelu. Będzie kosztował 249 dolarów.

źródło