Asus aktualizuje tablet Transformer Pad 300 - Tabletowo.pl

Asus aktualizuje tablet Transformer Pad 300

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus aktualizuje tablet Transformer Pad 300 Asus Nowości

Od kilku tygodni na polskim rynku dostępny jest najnowszy tablet tajwańskiego producenta, Asus Transformer Pad 300. Jego posiadacze już jakiś czas temu mogli się cieszyć z pierwszej aktualizacji oprogramowania. Jak się okazało, na kolejną nie musieli zbyt długo czekać – Asus wypuścił bowiem kolejną łatkę, która poprawia stabilność działania tabletu.

Najnowsza aktualizacja systemu oznaczona została numerkiem 9.4.3.29. Co ciekawe, testowy egzemplarz, który aktualnie u mnie przebywa, dopiero dziś zakomunikował możliwość zainstalowania wcześniejszej łatki (sprzed trzech tygodni!) – 9.4.3.26. Ciekawe kiedy – i czy w ogóle – poinformuje mnie o najświeższej aktualizacji. Aktualizacja (19:13): wywołałam wilka z lasu, jednak długo czekać nie musiałam :-)

Jak już wspomniałam, obecnie goszczę u siebie Asusa Transformer Pad 300 (i wiele innych tabletów…) i na dniach opublikuję jego recenzję. Jeśli więc macie jakieś pytania – czekam na nie poniżej w komentarzach lub pod tym wpisem.

Tabletowo.pl Asus aktualizuje tablet Transformer Pad 300 Asus Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona