Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie)

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje

Dzisiejszego ranka przesympatyczny kurier (pozdrawiam, a jakże! ;)) dostarczył mi długo wyczekiwaną przesyłkę z Asusem Transformer Pad 300 w środku. Mając dosłownie kilka chwil przed wyjściem na zajęcia (na które oczywiście musiałam się spóźnić!), nagrałam krótkie wideo z odpakowania tabletu (fajnie, że dostarczony był w folii, czyli jest pewność, że to „nówka sztuka nieśmigana”). Zostawiłam je, żeby się wgrało na YouTube (nie subskrybujesz jeszcze naszego kanału? nie wstyd Ci?! warto śledzić, będziemy nagrywać więcej wideo), a samo urządzenie podłączyłam do ładowania, bo – jak zobaczycie na poniższym filmiku – tablet wyjęłam z pudełka całkowicie rozładowany. Od momentu ujawnienia cen tego produktu jestem bardzo ciekawa jak radzi sobie w rzeczywistości. I przez najbliższe dni mam to zamiar dokładnie sprawdzić.

Od razu jednak muszę zaznaczyć, że dziś nie miałam dłuższej chwili, żeby go wziąć w swe ręce i przetestować, więc jako takich pierwszych wrażeń z użytkowania modelu niestety nie będzie, mimo moich szczerych chęci (kolokwia się same nie napiszą…). Poniżej znajdziecie rozpakowanie pudełka na krótkim wideo. Natomiast pełna recenzja Asusa Transformer Pad 300 zostanie opublikowana w weekend – jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie tego urządzenia, dajcie koniecznie znać pod tym wpisem lub pod filmikiem na YouTube, a postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

Tymczasem warto wspomnieć, że Asus Transformer Pad 300 to trzecia hybryda tajwańskiego koncernu dostępna na polskim rynku i jednocześnie najtańsza (choć wcale nie z najgorszymi parametrami – te poniżej). Warto porównać ceny poszczególnych modeli w wersji 32GB, bez 3G i bez stacji dokujących (za Ceneo):
Asus Transformer TF101: 1949 złotych,
Asus Transformer TF201: 2349 złotych,
Asus Transformer TF300T: 1700 złotych,

Parametry techniczne Asusa Transformer Pad 300:
– system operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich,
– procesor: czterordzeniowa Nvidia Tegra 3 1,2GHz,
– ekran: 10,1″, 1280 x 800 pikseli, IPS, multitouch 10-punktowy,
– pamięć wewnętrzna: 32GB,
– 1GB RAM,
– WiFi 802.11 b/g/n,
– Bluetooth 3.0,
– aparat 8 Mpix (bez diody LED),
– kamerka 1,2 Mpix,
– slot kart microSD,
– wyjście microHDMI,
– GPS,
– wymiary: 263 × 180,8 × 9,9 mm,
– waga: 635 g.

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje   Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 w rękach Tabletowo.pl (rozpakowanie) Asus Nowości Recenzje

Sprzęt do testów dostarczył sklep X-KOM.pl – dzięki! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona