Assassin’s Creed The Rebel Collection już na Nintendo Switch

Assassin’s Creed The Rebel Collection to zestaw gier, w skład którego wchodzą Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz Assassin’s Creed Rogue wraz z dodatkami. Firma Ubisoft poinformowała właśnie, że wersja opracowana dla konsoli Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite trafiła do sprzedaży.

Reklama

Dla przypomnienia – jedno zdanie o fabule

Obie wchodzące w skład zestawu gry to jedne z najbardziej udanych pozycji w historii tej serii gier od Ubisoftu. Dla przypomnienia, w Black Flag gracz wciela się w pirata z Karaibów, który znalazł się w sercu wojny między Asasynami a Templariuszami. Aby odnieść sukces, gracz musi nauczyć się biegłego poruszania w meandrach krainy, którą rządzi bezprawie, przemoc, korupcja i bezwzględne okrucieństwo. Dzięki temu uda mu się zapisać swoje nazwisko w dziejach największych bitw epoki oraz zaskarbić sobie szacunek u prawdziwych legend korsarskiego półświatka, w tym samego Czarnobrodego.

Assassin’s Creed Rogue to z kolei spojrzenie na wojnę Asasynów z Templariuszami z drugiej strony barykady. Graczowi przyjdzie opuścić szeregi bractwa po to, by stać się jego zaciekłym przeciwnikiem. To pierwsza gra z serii, w której można spojrzeć na wydarzenia z perspektywy Templariuszy.

Reklama

https://www.youtube.com/watch?v=w0KyQRXYNOo&feature=youtu.be

Gra wykorzysta zalety Nintendo Switch

Zaniepokojonych posiadaczy Switcha spieszę uspokoić. Gra nie będzie tylko zwykłym portem wersji na PC czy konsole stacjonarne. Wykorzysta bowiem zalety przenośnego urządzenia Nintendo, takie jak interfejs dotykowy czy celowanie przy pomocy ruchu. Dodatkowo, cały interfejs obsługi gry został przeprojektowany i dostosowany do potrzeb obsługi dotykiem.

W zestawie znajdzie się coś jeszcze

Nabywca zestawu gier dla konsoli Nintendo Switch może liczyć na sporo zawartości dodatkowej. Black Flag dostępne będzie ze wszystkimi DLC dla jednego gracza, w tym Freedom Cry, pakiet dodatków dostępny w eShop oraz nowe, wyjątkowe stroje.

fot. Ubisoft

Składanka Assassin’s Creed The Rebel Collection dostępna będzie w sugerowanej cenie 199,90 zł. Niezdecydowanym Mikołajom, Dzieciątkom i Gwiazdeczkom przypominamy, że może to być świetny prezent pod choinkę dla wszystkich posiadaczy przenośnej konsoli od Nintendo.

Źródło: informacja prasowa, Ubisoft