Assassin's Creed Chronicles China

Assassin’s Creed Chronicles: China za darmo na PC

Ja wiem, że Assassin’s Creed Chronicles: China daleko do Valhalli, ale jak za darmo… to i ocet słodki!

Assassin’s Creed Chronicles: China za darmo na PC

Nie będę jednak aż tak surowy dla tej pobocznej odsłony serii Assassin’s Creed, bo w gruncie rzeczy Chronicles: China to całkiem solidna produkcja. Wiele osób odbiło się od niej przez swoje wygórowane oczekiwania, które nijak miały się do skali tej gry.

Assassin’s Creed Chronicles: China to dość skromna (jak na tę markę i Ubisoft) produkcja, która zapoczątkowała krótką serię platformowych gier akcji w świecie asasynów na PC, PlayStation 4, Xbox One i PlayStation Vita.

Oprócz Chronicles: China, na rynku pojawiły się również dwie inne odsłony – Assassin’s Creed Chronicles: India i Assassin’s Creed Chronicles: Russia. Później wydano nawet zbiorczy pakiet tych gier, pod nazwą Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy.

Wracając jednak do samego Assassin’s Creed Chronicles: Chinaw grze wcielamy się w Shao Jun, uczennicę samego Ezio Auditore da Firenze, która wraca do Chin, by pomścić wymordowany tam zakon skrytobójców. Tytuł u podstaw jest platformówką 2.5D, która garściami czerpie z głównych odsłon serii, jeśli chodzi o mechaniki.

Gra charakteryzuje się również całkiem ładną i minimalistyczną oprawą graficzną, ciekawym klimatem i światem, a także niskimi wymaganiami sprzętowymi. Polecam więc samemu sprawdzić, czy Chronicles: China przypadnie Wam do gustu.

System operacyjny:Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 (32/64 bit)
Procesor:Intel Core 2 Duo E8200 (2.6 GHz) / AMD Athlon II X2 240 (2.8 GHz)
RAM:2 GB
Karta graficzna:Nvidia GeForce GTS450 / AMD Radeon HD5770
Wolne miejsce na dysku:4 GB

Darmowe Assassin’s Creed Chronicles: China znaleźć możecie w Ubisoft Store. Promocja potrwa do 16 lutego 2021 do godziny 17:00. Gra oferuje polskie napisy.

W promocji znaleźć możecie również wspomniane Assassin’s Creed Chronicles: Russia i Assassin’s Creed Chronicles: Indiaw cenie 12 złotych za sztukę.