Aria Song X TWS: słuchawki z Indiegogo, które chcą być najlepsze

Odwiedzający serwis Indiegogo mogą zdecydować się na wsparcie firmy Aria, która ma zamiar wyprodukować nowatorskie słuchawki prawdziwie bezprzewodowe. Ale nie byle jakie. Zgodnie z zapewnieniami producenta, mają być lepsze od wszystkich popularnych modeli, jakie obecnie można kupić, a przy tym znacznie od nich tańsze. Modelowi Song X TWS warto się przyjrzeć, chociażby ze względu na przekonujący opis projektu.

Wiele z inicjatyw, które pojawiają się w serwisach typu Indiegogo, jest z góry skazanych na porażkę. Bardzo często te pomysły, które wydają się szczególnie nowatorskie, nie zostają zrealizowane a współfinansująca je społeczność musi obejść się smakiem. Słuchawki Aria Song X TWS mają jednak wszelkie predyspozycje ku temu, by tak się nie stało.

Producent nie zdecydował się bowiem na wymyślanie koła na nowo, a skorzystanie ze sprawdzonych, dostępnych rozwiązań, które zostały usprawnione w taki sposób, by wygrywać z popularnymi konkurentami we wszystkim, co istotne.

I tak, Song X TWS łączą się ze smartfonami z wykorzystaniem najnowszej technologii Bluetooth 5.0, mogą pracować niezależnie od siebie, a do ich przenoszenia służy okrągłe etui z funkcją ładowania bezprzewodowego. Uwagę zwraca sposób jego otwierania:

Producent deklaruje, że łącznie z energią zgromadzoną w etui wytrzymają 25 godzin użytkowania, czyli o jedną godzinę dłużej niż Apple AirPods. Dodatkowo słuchawki firmy Aria oferują odporność na wilgoć IPX5, czyli nieco wyższą niż konkurencja (co do zasady – IPX4).

Co dla niektórych może być interesujące, obie słuchawki wyposażone są w podświetlenie LED w kształcie litery X. Doskonałe, by wyróżnić się z tłumu chociażby podczas nocnego biegania czy spacerów.

Projekt Aria Song X spotkał się z szeroką aprobatą społeczności – celem zbiórki było 5000 dolarów hongkońskich (2500 zł) i już w momencie opracowywania niniejszej publikacji udało się go znacząco przekroczyć – zebrano ponad 1,7 miliona HKD (850 tys. zł).

Chętni, by stać się jednymi z pierwszych posiadaczy nowych słuchawek, muszą się liczyć z kosztem 59 dolarów amerykańskich. Sporo? AirPods to koszt 199 dolarów – cena zatem niezwykle okazyjna.

Po zakup i szczegóły projektu zapraszamy na Indiegogo.