Archos prezentuje nową, ultracienką klawiaturę dla iPada - Tabletowo.pl

Archos prezentuje nową, ultracienką klawiaturę dla iPada

Tabletowo.pl Archos prezentuje nową, ultracienką klawiaturę dla iPada Akcesoria Apple

Firma Archos, znana głównie z produkcji tabletów z systemem Android, postanowiła utworzyć nowy oddział, Archos Design, którego celem będzie, jak to sami zgrabnie ujęli, „dzielenie się innowacyjnymi pomysłami firmy Archos z innymi markami”. Ich pierwszą propozycją jest ultracienka klawiatura dedykowana tabletom firmy Apple, wzorowana na tej znanej chociażby z tabletu Archos 101 XS.

Podobnie jak jej pierwowzór, nowa klawiatura będzie wyposażona w regulowaną, magnetyczną podpórkę, dzięki której iPad będzie się pewnie trzymał na swoim miejscu nie tylko w trakcie normalnego użytkowania, ale też np. podczas przenoszenia. Pracę z nową klawiaturą mają ułatwić klawisze skrótów do najczęściej używanych funkcji. Będzie ją można również wykorzystać jako magnetycznie przyczepianą osłonę dla tabletu, nie martwiąc się o utrudnienia w transporcie, gdyż klawiatura ta ma grubość jedynie pięciu milimetrów. Dodatkowo tablet ma odpowiednio reagować na nową osłonę, przechodząc w stan uśpienia po jej założeniu i budząc się po jej zdjęciu. Klawiatura będzie współpracować z modelami drugiej, trzeciej i czwartej generacji. Do łączenia się z iPadem urządzenie wykorzysta technologię Bluetooth.

Tabletowo.pl Archos prezentuje nową, ultracienką klawiaturę dla iPada Akcesoria Apple

Klawiatura firmy Archos trafi do sprzedaży już w marcu tego roku. Cena sugerowana przez producenta to 79 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona