Archos 101 XS z klawiaturą QWERTY już dostępny w Europie - Tabletowo.pl
Ważne

Archos 101 XS z klawiaturą QWERTY już dostępny w Europie

Tabletowo.pl Archos 101 XS z klawiaturą QWERTY już dostępny w Europie Nowości

Jeżeli od chwili jego premiery ostrzyliście sobie zęby na tablet Archos 101 XS, mama dla Was dobrą wiadomość: od dziś jest dostępny na rynku europejskim. Informacja pochodzi od producenta i ucieszy miłośników ładnych, cienkich i potężnych urządzeń. Żadnej z tych zalet nie można odmówić 101 XS. Tablet został wyposażony w 10,1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, taktowany zegarem 1,5GHz procesor TI OMAP 4470, 1GB pamięci operacyjnej RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, wyjście miniHDMI, port microUSB, czytnik kart microSDHC, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS i system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich z aktualizacją do 4.1 Jelly Bean, która pojawi się w czwartym kwartale 2012 roku. Wszystkie podzespoły zostały zamknięte w cechującej się nowoczesnym wzornictwem obudowie o barwie najczystszej bieli, wadze 600 gramów i grubości nie przekraczającej 8 mm.

Tym, co wyróżnia model 101 XS na tle tabletów o podobnej konfiguracji technicznej, jest stacja dokująca będąca częścią zestawu sprzedażowego. W przeciwieństwie do urządzeń z serii Asus Transformer Pad, klient nie musi wydawać kolejnych kilkuset euro na akcesorium zwiększające możliwości jego gadżetu. Stacja dokująca dla Archosa 101 XS, oprócz zewnętrznej klawiatury, może pełnić rolę pokrywy chroniącej przedni panel tabletu i stojaka.

Oficjalna cena tabletu Archos 101 XS z klawiaturą to 379,99 euro. Wbrew informacjom, które dotarły do nas na początku miesiąca, tańsza, pozbawiona klawiatury wersja najprawdopodobniej nie trafi do sprzedaży.

Abstrahując od pół-laptopów z ekranami dotykowymi i Androidem, mamy prezent dla słownych gladiatorów walczących o tablety Ainol Novo 7 Aurora II i Window N90 II. Poniżej znajdziecie czwarte i ostatnie pytanie konkursowe. Aby zdobyć nasze serca, musicie udzielić odpowiedzi, która zaskoczy nas profesjonalizmem, oryginalnością, a przede wszystkim kreatywnością. Powodzenia!

Czy warto inwestować w tanie tablety zamiast dokładać kilka razy więcej do firmowego sprzętu? Podaj co najmniej trzy argumenty.

via Tablet-News, Archos

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona