Archos Gamepad 2 w naszych rękach – co chcielibyście wiedzieć? | Tabletowo.pl

Archos Gamepad 2 w naszych rękach – co chcielibyście wiedzieć?

Dołącz do dyskusji 0

W dzisiejszych czasach istnieją zasadniczo dwie szkoły projektowania tabletu dla graczy. Pierwsza z nich mówi, że wystarczy po prostu wziąć zwykły tablet i wyposażyć go w bebechy wystarczająco mocne, by udźwignęły większość dostępnych w danym momencie gier, a jak komuś zależy na padzie to sobie go dokupi oddzielnie. Druga zakłada, że jedynym słusznym sposobem jest skrzyżowanie tabletu z przenośną konsolą do gier i wyposażenie go w pełen zestaw przycisków i grzybków.

Jak już zapewne zdążyliście zauważyć, urządzenie które trafiło do naszej redakcji jest młodym reprezentantem drugiej z wymienionych szkół, który nawet nie stara się ukryć swojej fascynacji konsolą Playstation Vita. Przez najbliższe dni poddam go wyczerpującym testom, by w końcu udzielić odpowiedzi na pytanie: czy konstrukcja tego typu ma sens, gdy na horyzoncie pojawił się NVIDIA Shield Tablet? Jeśli więc macie jakieś pytania odnośnie tego urządzenia bądź sugestie dotyczące przyszłej recenzji zostawcie je w komentarzu pod tym artykułem.

Na koniec, w ramach szybkiego przypomnienia, dane techniczne od producenta:

CPU Rockchip RK 3188 Quad-core @ 1,6 GHz
GPU Mali 400 MP4 Quad-core
RAM 2 GB
PAMIĘĆ 8 lub 16 GB + slot na karty Micro SD do 64 GB
EKRAN 7" IPS 1280 x 800
SYSTEM ANDROID 4.2.2 Jelly Bean
ŁĄCZNOŚĆ WiFi, WiFi Display, Bluetooth 4.0
ZŁĄCZA micro USB host, Audio Jack, HDMI mini, micro SD slot
BATERIA 5000 mAH (Li-Poly)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona