Apple zamówiło nawet 80 milionów iPhone 6! 15

Apple zamówiło nawet 80 milionów iPhone 6!

Nieważne czy jesteście fanami produktów z nadgryzionym jabłkiem czy nie, to i tak zapewne chętnie czytacie informacje na temat Apple. Ja nie przepadam za ich rozwiązaniami, ale staram się być na bieżąco, ponieważ jest to nadal jedna z firm, które wyznaczają trendy na rynku smartfonów i tabletów. Wczoraj poznaliśmy wyniki finansowe firmy z Cupertino, ale przyszłość ma być jeszcze lepsza ze względu na ogromne zamówienia nowych iPhone’ów. 

W wynikach finansowych mogliśmy zobaczyć, że zapotrzebowanie na smartfony z jabłkiem cały czas rośnie. Dlatego właśnie jak podają przecieki Apple zamówiło od 70 do 80 milionów iPhone’ów 6! Jest to połączona liczba urządzeń z 4,7 i 5,5-calowym ekranem, ale nie wiadomo, na które z nich postawi amerykański producent. Ponadto Apple poprosiło dostawców, aby byli przygotowani na stworzenie nawet 120 milionów iPhone”ów 6 generacji w razie problemów! Firmy odpowiedzialne za produkcję nowych smartfonów z Cupertino, czyli Foxconn (4,7 i 5,5 calowe) oraz Pegatron (tylko 4,7 calowe) zaczną pracować już w przyszłym miesiącu nad mniejszym modelem, a większy trafi na taśmy produkcyjne we wrześniu.

Wszystko wskazuje na to, że we wrześniu dowiemy się już wszystkiego o nowych smartfonach Apple. Mimo, iż nie korzystam z ich produktów to chętnie przyjrzę się im bliżej, gdy już pojawią się na rynku. Pisałem również o tym w felietonie: „Czy Apple naprawdę potrzebuje 5,5-calowego iPhone 6?„. A Waszym zdaniem sprzedaż nowych iPhone’ów będzie rekordowa? No i dajcie znać co sądzicie o samych phabletach Apple.