Według tej świątecznej reklamy Apple, taniec na środku ulicy w rytm muzyki ze słuchawek jest OK | Tabletowo.pl

Według tej świątecznej reklamy Apple, taniec na środku ulicy w rytm muzyki ze słuchawek jest OK

Dołącz do dyskusji 0

Czy spacerowaliście kiedyś po uliczkach miasta, słuchając ulubionej melodii i dostosowywaliście do niej tempo swojego marszu? Bohaterka nowej reklamy Apple idzie o krok dalej i urządza prawdziwy pokaz tanecznych zdolności.

Taniec między zaparkowanymi samochodami ze słuchawkami AirPods w uszach, podczas gdy z chmur posypuje lekki śnieg, jest chyba najbardziej skondensowaną formą amazingu Apple, zmiksowanym ze świątecznym klimatem, jaką tylko moglibyśmy sobie wyobrazić.

Właścicielka białych AirPodsów, wykonując serię piruetów, wpada na młodego człowieka, którego częstuje jedną słuchawką z pary. Od tego momentu wspólnie tańczą do utworu Sama Smitha, wykonując akrobacje, które w normalnym świecie zapewniłaby większości z nas bankową hospitalizację w kilka sekund po wypróbowaniu którejś ze sztuczek.

Końcówka jest bardzo przyjemna – oto okazuje się, że ta wysublimowana choreografia była wspólnym dziełem dwóch zjednoczonych serc, skupionych na słuchaniu muzyki. I pozostawia widza z motywacją do poruszenia kogoś podczas tegorocznych Świąt.

Reklamy w okresie Bożego Narodzenia przybierają nieco inną formę – zamiast zachęcać do kupowania poszczególnych produktów, skupiają się raczej na tworzeniu pozytywnych skojarzeń z marką. W końcu firmie, która robi poruszające reklamy, nie może chodzić tylko o nasze pieniądze, prawda?

Prawda…?

AirPods po ponad 2 miesiącach używania

źródło: Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona