„Nie będę płakał, nie będę płakał….”. Sam spróbuj się nie wzruszyć, oglądając świąteczną reklamę Allegro

Allegro rozpoczęło wczoraj emisję nowej świątecznej reklamy. Osobiście nie jestem wielkim miłośnikiem reklam w ogóle, ale te od Allegro od dawna wyróżniają się bardzo z masy produkcji słabych i bardzo słabych.

Jedną z najlepszych reklam, jakie widziałem kiedykolwiek, była zeszłoroczna English for beginners, o dziadku uczącym się angielskiego, by móc porozmawiać ze swoją wnuczką. A tegoroczna świąteczna historia, o dziecku które uwierzyło w Talizman od rodziców, historia o braniu i o oddawaniu tego, co najbardziej kochamy, stoi na równie wysokim poziomie i jest prawie równie wzruszająca. Niczego więcej tu nie zdradzę, zachęcam natomiast do poświęcenia czterech minut z życia i obejrzenia filmu od początku do końca.

Warto mieć w pogotowiu parę chusteczek.

Zachęcam także do wsparcia akcji Szlachetna Paczka, o której Allegro wspomina na końcu reklamy. Dla tych którzy o niej nie słyszeli – chodzi o wsparcie materialne konkretnej rodziny, wybranej przez darczyńcę z pośród tych, którymi opiekuje się twórca akcji, Fundacja Wiosna, kierowana przez księdza Jacka Stryczka. O kryteriach doboru, sytuacji każdej rodziny, a także jak najlepiej pomóc, można dowiedzieć się na stronie projektu.

Komentarze

 • Kordal

  To prawda – Allegro umie robić reklamy. A to rzadkość bo coraz więcej reklam to nic nie warty marketingowy bełkot. Allegro znacznie wychodzi przed szereg. A ta reklama jest po prostu świetna. No i nie ukrywam – wzruszająca.

 • Michal W

  Reklama ok. Serwis allegro to dno dna.

  • as

   Allegro skończyło się dobre kilka lat temu kiedy przestało być portalem aukcyjnym a stało się po prostu kolejnym sklepem.

   • isaakPL

    Apple tez się skończyło, a ja dalej robię zakupy jak i czasem licytuje, zdecydowanie to ze jest to sklep działa na korzyść klientów, czy wyobrażasz sobie żeby duże sieci sklepów jak i małe wystawiały się w jednym miejscu? Nie wiem redcoon.pl komputronik, i mój sąsiad maja takie same szanse i to jest super ;)

 • Miyako_Witch

  Obiecałam sobie, że nie będę oglądać reklam Allegro, bo mam wilgotne oczy. No i znowu obejrzałam.

  • Andrzej Libiszewski

   I w przyszłym roku też obejrzysz, jeśli będzie taka jak ta :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona