„Nie będę płakał, nie będę płakał....”. Sam spróbuj się nie wzruszyć, oglądając świąteczną reklamę Allegro - Tabletowo.pl

„Nie będę płakał, nie będę płakał….”. Sam spróbuj się nie wzruszyć, oglądając świąteczną reklamę Allegro

Allegro rozpoczęło wczoraj emisję nowej świątecznej reklamy. Osobiście nie jestem wielkim miłośnikiem reklam w ogóle, ale te od Allegro od dawna wyróżniają się bardzo z masy produkcji słabych i bardzo słabych.

Jedną z najlepszych reklam, jakie widziałem kiedykolwiek, była zeszłoroczna English for beginners, o dziadku uczącym się angielskiego, by móc porozmawiać ze swoją wnuczką. A tegoroczna świąteczna historia, o dziecku które uwierzyło w Talizman od rodziców, historia o braniu i o oddawaniu tego, co najbardziej kochamy, stoi na równie wysokim poziomie i jest prawie równie wzruszająca. Niczego więcej tu nie zdradzę, zachęcam natomiast do poświęcenia czterech minut z życia i obejrzenia filmu od początku do końca.

Warto mieć w pogotowiu parę chusteczek.

Zachęcam także do wsparcia akcji Szlachetna Paczka, o której Allegro wspomina na końcu reklamy. Dla tych którzy o niej nie słyszeli – chodzi o wsparcie materialne konkretnej rodziny, wybranej przez darczyńcę z pośród tych, którymi opiekuje się twórca akcji, Fundacja Wiosna, kierowana przez księdza Jacka Stryczka. O kryteriach doboru, sytuacji każdej rodziny, a także jak najlepiej pomóc, można dowiedzieć się na stronie projektu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona