Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover - Tabletowo.pl

Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover Akcesoria Apple Ciekawostki Nowości

Apple Smart Cover, pomimo swojego poważnego defektu pozwalającego włamywaczom na dostęp do niektórych danych użytkownika, jest bardzo ciekawym i użytecznym akcesorium dla tabletu Apple iPad 2. Do dzisiaj dostępne było w 10 wariantach kolorystycznych i materiałowych: pięciu kolorach poliuretanowych i 5 skórzanych.

Kilka chwil temu zaktualizowano portfolio pokryw Apple Smart Cover: zastąpiono pomarańczowe etui poliuretanowe podobnym, lecz w kolorze ciemnoszarym. Pozostałe warianty rozjaśniono, a ich wnętrza wypełniono głównym odcieniem, dzięki czemu wydają się bardziej spójne kolorystycznie. Kosmetycznych zmian dokonano także w wyglądzie skórzanej pokrywy o „marynarskiej” barwie – teraz jest bardziej… marynarski.

Tabletowo.pl Apple prezentuje nowe, odświeżone pokrywy Smart Cover Akcesoria Apple Ciekawostki Nowości

Ceny etui Apple Smart Cover pozostały takie same. Za poliuretanowe etui przyjdzie nam zapłacić $39, natomiast za skórzane – $69. Kto się skusi?

via 9to5 Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona