DigiTimes: Apple pracuje nad mniejszymi wersjami iPada - Tabletowo.pl

DigiTimes: Apple pracuje nad mniejszymi wersjami iPada

Tabletowo.pl DigiTimes: Apple pracuje nad mniejszymi wersjami iPada Apple Plotki / Przecieki

Pod koniec stycznia bieżącego roku zaprezentowany został pierwszy tablet internetowy, który zapoczątkował wielki „tabletowy szał„. Apple iPad, bo oczywiście o nim mowa, do dzisiejszego dnia nie doczekać się godnego rywala. Nie przeszkadza to jednak koncernowi z Cupertino w pracach przy następnych urządzeniach tego typu.

Według najnowszych informacji DigiTimes, Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek mniejszych wersji iPada. Jedna z nich ma być wyposażona w ekran OLED o przekątnej 5,6-cali, natomiast druga – 7-cali. Przypomnijmy, że obecnie tablet spod znaku nadgryzionego jabłka ma wyświetlacz 9,7-calowy.

Jeśli spekulacje te się potwierdzą, już wkrótce będziemy mogli przekonać się czy producent poszedł na łatwiznę i dosłownie zmniejszył iPada, czy wręcz przeciwnie – i zmieni design jego młodszych braci.

Mniejsze tablety internetowe Apple mają się pojawić na rynku jeszcze przed końcem bieżącego roku. Poczekajmy na więcej informacji odnośnie tych urządzeń – znając Apple – na pewno będziemy mile zaskoczeni.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona