Apple ma zorganizować 16 października konferencję? Zobaczymy nowego iPada? | Tabletowo.pl

Apple ma zorganizować 16 października konferencję? Zobaczymy nowego iPada?

Dołącz do dyskusji 0

Najnowsze przecieki traktują o kolejnej konferencji Apple, która miałaby odbyć się już 16 października. Re/code twierdzi, że Cupertino jest w trakcie przygotowań do zaprezentowania nowych produktów. Mówi się o kilku urządzeniach, ale jakie dokładnie będą to urządzenia i czy w ogóle zostaną zaprezentowane, okaże się za niecałe dwa tygodnie.

Spekuluje się, że na imprezie może zostać pokazany – między innymi – nowy iPad, na którego pokładzie ma się znaleźć rozwiązanie Touch ID znane z nowych iPhone’ów oraz Apple Pay. Oprócz iPada na konferencji prawdopodobnie zobaczymy również OS X Yosemite, nowego iMaca z Retiną (jego wyróżnikiem powinien być ekran z przekątną 27 cali i rozdzielczością aż 5K) oraz Maca Mini.

Apple ipad imac

Re/code nie pomyliło się przy okazji daty premiery iPhone 6 i 6 Plus, więc miejmy nadzieję, że i te informacje okażą się prawdziwe.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona