Dla klientów Apple karta podarunkowa App Store & iTunes może być idealnym prezentem. Teraz kupicie ją też w Polsce | Tabletowo.pl

Dla klientów Apple karta podarunkowa App Store & iTunes może być idealnym prezentem. Teraz kupicie ją też w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Nie zawsze uda nam się znaleźć pomysł na fajny prezent. Czasami też po prostu nie mamy wystarczająco dużo czasu, aby coś wymyślić, a potem to jeszcze kupić. Karty podarunkowe w takich sytuacjach są prawdziwym wybawieniem. Od teraz w Polsce można kupić również takie do App Store i iTunes.

Karty App Store & iTunes są już dostępne w wybranych punktach sprzedaży detalicznej, m.in. w Auchanie, Empiku, Cortland, iDream, Komputroniku i Media Expert – trzeba ich szukać w wyznaczonych miejscach, w których wiszą karty do innych serwisów, takich jak Sklep Play czy Netflix. Do wyboru są trzy: za 50 złotych, za 100 złotych i za 150 złotych. Jeśli kogoś to nie usatysfakcjonuje, będzie mógł wybrać dowolną kwotę z przedziału 20-200 złotych.

Środki z karty przypisywane są do konta Apple ID, więc użytkownik może je wykorzystać na każdym sprzęcie, na którym jest do niego zalogowany. Za podarowane pieniądze można kupić aplikacje, gry, filmy i muzykę, a także książki w iBooks Store i dodatkowe miejsce w chmurze iCloud. Warto też dodać, że nie trzeba od razu wydać całej kwoty – można to robić sukcesywnie, aż do jej wyczerpania.

Środki z karty podarunkowej można zrealizować na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch oraz w aplikacji iTunes na Macach i komputerach z Windowsem. Aby to zrobić, należy wejść w App Store i kliknąć Dzisiaj, a następnie ikonkę Apple ID i wybrać opcję Zrealizuj (iPhone, iPad, iPod touch) lub uruchomić iTunes i przejść do Apple ID, a później wybrać Konto i Zrealizuj (Mac i Windows). Potem wystarczy wprowadzić 16-znakowy kod z karty, rozpoczynający się literą X i dotknąć Zrealizuj.

W przypadku iPhone’a, iPada i iPoda touch można też skorzystać z aplikacji aparatu oraz opcji Użyj aparatu i za jej pomocą zwyczajnie zeskanować kartę, co znacznie przyspieszy proces dodawania środków do konta Apple ID, aczkolwiek może to nie zadziałać w niektórych przypadkach – wtedy pozostaje klasyczna droga.

Wszystkiego na temat realizacji kart podarunkowych App Store & iTunes oraz Apple Music zainteresowani dowiedzą się ze >strony wsparcia Apple<.

Źródło: mobiRANK, @sebol723, Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona