Ważne

Nowość: karta podarunkowa Netflix. Do wyboru są dwie

Szukanie idealnego prezentu dla danej osoby to czasami prawdziwa męka. Na szczęście wymyślono coś takiego, jak karty podarunkowe, które bardzo często są najlepszym możliwym rozwiązaniem, ponieważ obdarowany sam sobie kupi, co będzie mu się podobało. Od teraz taką rzecz można sprezentować także fanom Netlixa.

Karty podarunkowe pojawią się w pierwszej kolejności w ofercie 1-minute, Auchan, In-Medio, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve, Relay i Saturn. Netflix planuje jednak sukcesywnie rozszerzać siatkę dystrybutorów, więc należy się spodziewać, że za jakiś czas dołączą do niej kolejne sklepy, w ofercie których już teraz można znaleźć podobne propozycje, tylko przeznaczone do innych serwisów.

Klienci będą mogli wybierać spośród dwóch rodzajów kart podarunkowych: jedna ma wartość 60 złotych, natomiast druga dwa razy więcej, czyli 120 złotych. Oczywiście charakter tego produktu wcale nie musi oznaczać, że użytkownik musi koniecznie ją komuś sprezentować. Nie. Może także sam z niej skorzystać, jeżeli uzna, że nie chce podpinać do swojego konta karty płatniczej, ani decydować się na żadną inną metodę płatności.

Za pomocą karty podarunkowej można opłacić każdy z dostępnych na Netflixie planów. Dla przypomnienia, są ich trzy: 34 złote/miesiąc (1 ekran jednocześnie, standardowa rozdzielczość), 43 złote/miesiąc (2 ekrany jednocześnie, rozdzielczość HD) i 52 złote/miesiąc (4 ekrany jednocześnie, rozdzielczośc Ultra HD). Jak więc nietrudno policzyć, żadna z dwóch kart nie wystarczy na pokrycie kilku pełnych miesięcy.

W tej sytuacji użytkownik ma trzy wyjścia: albo dokupuje kolejną kartę podarunkową, albo podpina do swojego konta kartę płatniczą lub decyduje się na inną metodę płatności, albo nie robi nic. W tym ostatnim przypadku pozostały kredyt zostanie przeliczony na dni i klient będzie mógł oglądać filmy i seriale przez niepełny miesiąc. Oczywiście zostanie też poinformowany e-mailem, że stan konta nie pozwala na pokrycie pełnego okresu rozliczeniowego.

Ja osobiście cenię sobie wygodę i zawsze podpinam swoją kartę płatniczą do usług, z których korzystam, jednak wiem, że są użytkownicy, którzy nie chcą tego robić z różnych powodów – dlatego fajnie, że Netflix wprowadza nowy sposób opłacania abonamentu w postaci kart podarunkowych. Nie można też zapominać, że może to być idealny prezent dla wielu fanów, więc jeżeli jesteście jednym z nich i wcale się z tym nie kryjecie, to już wiecie, co możecie kiedyś dostać ;)

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • Tomasz Dąbrowa

  Ale odkrywcze, od jakiegoś czasu są w kolporterach… (Włoszczowa)

  • Dopiero dzisiaj oficjalnie o tym poinformowano. Było nam dać cynka i przesłać zdjęcie ;)

   • Tomasz Dąbrowa

    Spoczko na przyszłość będą zdjęcie na FB :D na Priv

    • anduanmix

     W Bydgoszczy w Kolporterze też są od dawna.

 • Gość

  Dzięki za info. 👍

 • Lamcza

  34 zl bez fhd… no chyba na scianie netflix spi…

  • traxisin

   Cena nie adekwatna do zasobów które są udostępnianie w naszym kraju.
   Dlatego ja znalazłem 3 osoby do pakietu premium i płacę 13zł za 4K. 43zł za 1080p mógłbym zapłacić tylko wtedy gdybym miał dostęp do zasobów dostępnych w krajach takich jak USA, UK, ale nie do ilości które nam udostępniają przez to ze nie mają licencji na dany tytuł do udostępniania u nas, bo ma je inne VoD lub któraś ze stacji TV 😠

   Filmy / Seriale
   USA: 4131 / 1504
   Canada: 3842 / 1305
   UK: 3346 / 1321
   Brazil: 3425 / 930
   Australia: 2923 / 1260
   India: 2890 / 1114
   Lithuania: 2294 / 1010
   Czech Republic: 2275 / 1005
   France: 2278 / 765
   Norway: 2389 / 619
   Sweden: 2349 / 624
   Hong Kong: 2238 / 706
   Singapore: 2094 / 801
   Germany: 2125 / 734
   Spain: 2128 / 658
   Netherlands: 2081 / 654
   Poland: 1993 / 639, w styczniu było 1284 / 459 😄

  • Koteu Kottowsky

   Dokładnie, Netflix powinien być za darmo…

   • ja.n.

    nie – napewno lepiej by było gdyby tobie płacili za to że z niego korzystasz

    • Koteu Kottowsky

     Nie mam nic przeciwko xD

     • ja.n.

      to czekaj az ktos się zgłosi – ani waż sie sam płacić ;-)

   • Lamcza

    bez fhd powinien : ) ew. jakies kody gratisowe do chipsow ; D

 • matador

  Wziąłem w media Expert przy okazji płacenia za lapka. 120 powinna wystarczyć na kilka weekendów ;)

  • Pelso

   hehe, mi to wystarczy na kilka dni. Teraz jestem chory i żona mi właśnie przyniosła z apteki ME żebym się wyleczył.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona