Reklama
iPad Pro 2021 tablet
iPad Pro 2021 (źródło: Apple)

Na dostawę nowego iPada Pro możesz czekać nawet do lipca

Do niedawna wiedzieliśmy tylko tyle, że najnowsze iPady Pro pojawią się w Polsce w drugiej połowie maja. Właśnie poznaliśmy konkrety.

Reklama

Prezentacja najnowszych iPadów Pro mogła sprawić, że wielu miłośników nowych technologii zapragnęło posiadać własny egzemplarz. Swoją drogą, wcale nie można się temu dziwić, to najprawdopodobniej najlepsze tablety, jakie obecnie można kupić. Poza bardzo wysoką ceną, jaką trzeba za nie zapłacić, wydają się nie mieć większych mankamentów i świetnie sprawdzą się zarówno jako urządzenia dostarczające rozrywkę, jak i pomoc w pracy kreatywnej.

Nie da się ukryć, to nie są tanie rzeczy

Barierą w zakupie iPada Pro może okazać się jego bardzo wysoka cena. Podstawowy model, wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 11 cali, w wersji ze 128 GB pamięci na dane i łącznością WiFi, kosztuje 3899 złotych. Za najdroższą konfigurację (12,9 cala, 2 TB, WiFi + Cellular) przyjdzie zapłacić niebotyczne… 11799 złotych. Prawie 12 tysięcy za TABLET?! Cóż… to propozycja tylko dla najzamożniejszych fanów Apple.

Dostawa? To zależy

Decydując się na zakup iPada Pro w oficjalnym sklepie Apple można dowiedzieć się, kiedy nasz egzemplarz do nas dotrze. I tak, w zależności od wersji, dostawy podstawowego iPada Pro, bez łączności mobilnej, można spodziewać się między 24 a 31 maja. Doposażenie tabletu w możliwość łączenia się z sieciami operatorów i zwiększenie pamięci do 512 GB opóźni dostawę – należy spodziewać się jej między 4 a 18 czerwca.

iPad Pro dostępność

W przypadku większego modelu – z wyświetlaczem 12,9 cala, podstawowa konfiguracja dotrze między 21 czerwca a 2 lipca. Zmiany pojemności i modułu łączności nie spowodują przesunięcia terminu.

iPad Pro dostępność

Poza oficjalnym sklepem internetowym Apple, iPady Pro dostępne są, między innymi, w sklepie Media Expert gdzie również można kupić je w przedsprzedaży.