Apple iPad mini - polskie ceny - Tabletowo.pl

Apple iPad mini – polskie ceny

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Apple iPad mini - polskie ceny Apple Nowości

Temat iPada mini w najbliższych dniach będzie powracał jak bumerang. W sieci będą się toczyć dyskusje dotyczące opłacalności wejścia w posiadanie tegoż urządzenia i będą się pojawiać głosy przekonywujące, że o wiele lepiej wydać pieniądze na Google Nexus 7. A tak naprawdę wszelkie dywagacje na ten temat są zbędne, bowiem ilu ludzi, tyle opinii i każdy i tak sam zdecyduje na który tablet przeznaczy swoje oszczędności. Jeśli jesteście zainteresowani cenami iPada mini w Polsce – ten news nie może umknąć Waszej uwadze.

Podczas konferencji prasowej, firma Apple ujawniła amerykańskie ceny swojego najnowszego dziecka i to, kiedy trafi do sprzedaży – 2 listopada (także w Polsce). Nie musieliśmy zbyt długo czekać, by poznać również kwoty, które będą widniały przy półkach sklepowych z iPadem mini w naszym kraju.

Ceny iPada mini w Polsce:
– 16GB WiFi: 1449 złotych,
– 16GB 3G+WiFi: 1949 złotych,
– 32GB WiFi: 1849 złotych,
– 32GB 3G+WiFi: 2349 złotych,
– 64GB WiFi: 2249 złotych,
– 64GB 3G+WiFi: 2749 złotych.

O tym, że iPad mini wywołał poruszenie na tabletowym rynku, niech świadczą choćby komentarze, których pod wpisem o jego debiucie na łamach Tabletowo.pl jest już ponad 140…

Tabletowo.pl Apple iPad mini - polskie ceny Apple Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona