Apple iPad 2 – wideo z prezentacji | Tabletowo.pl

Apple iPad 2 – wideo z prezentacji

Dołącz do dyskusji 0

Od środowego wieczoru wszyscy mówią o iPadzie 2. I nie ma w tym nic dziwnego, bo kolejny raz firma Apple udowodniła, że zna się na rzeczy. Nie dość, że nowy tablet wygląda ciekawiej od poprzednika (choć to oczywiście kwestia gustu), to jeszcze ma nieco lepsze parametry techniczne i kosztuje dokładnie tyle samo, co wcześniej pierwsza generacja iPada (obecnie cena „jedynki” została obniżona).

Wszyscy, którzy uważnie śledzili konferencję mieli żal do Apple, że nie udostępniono wideorelacji live z tego wydarzenia. Na otarcie łez koncern z Cupertino zamieścił ją w sieci. Najpierw można ją było obejrzeć wyłącznie na stronie Apple, teraz jest już także dostępna na YouTube. Poniżej możecie obejrzeć cały zapis wideo z konferencji Apple.

Warto przypomnieć najciekawsze informacje na temat iPada 2. I tak, tablet Apple jest 33% cieńszy od poprzednika (8,8 mm), mniej waży – 601 g (model z 3G – 613 g) i ma wydajniejszy procesor – dwurdzeniową jednostkę A5 o taktowaniu 1GHz. Nowością jest także aparat nagrywający wideo w jakości HD oraz przednia kamerka. iPad 2, pracujący pod kontrolą iOS 4.3, został wyposażony w 9,7″ ekran IPS, WiFi, 3G oraz baterię mającą działać przez 10 godzin.

iPada 2 będzie można kupić w kilku wersjach pojemnościowych: 16GB, 32GB oraz 64GB. Co więcej, do wyboru będą modele z WiFi, a także z WiFi i 3G. Cena iPada 2 zaczyna się od 499 dolarów (więcej na ten temat tutaj). Tablet znajdzie się w sprzedaży w Polsce już 25 marca w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona