Ważne

Apple iPad 2 w Polsce już 25 marca (galeria i wideo)

Konferencja Apple nie tak dawno dobiegła końca, ale pora powoli ostudzić emocje związane z prezentacją iPada 2 i spojrzeć już chłodnym okiem na najnowsze urządzenie. Wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą co oferuje iPad 2, zapraszam pod ten adres. A wszystkim zainteresowanym polecam obejrzenie fotek prasowych tabletu, po których oficjalne promo wideo, a na końcu wpisu kilka fotek zapożyczonych od ekipy Engadget, która relacjonowała całe wydarzenie live.

Zanim jednak przejdziecie do obejrzenia poniższych multimediów, nie mogę nie przypomnieć daty wejścia do sprzedaży najnowszego tabletu Apple. Jest bardzo dobrą wiadomością, że iPad 2 pojawi się w Polsce ledwie dwa tygodnie później niż w USA. Ma to nastąpić dokładnie 25 marca (ciekawe czy w rzeczywistości tak będzie…).

Dla przypomnienia jeszcze cena iPada 2 w wersji z WiFi oraz z WiFi + 3G:
– 16GB: 499 dolarów; 629 dolarów,
– 32GB: 599 dolarów; 729 dolarów,
– 64GB: 699 dolarów; 829 dolarów.

Więcej zdjęć iPada 2 znajdziecie na Engadget: tu i tu.

Komentarze

 • Glexab

  Ciekawe jak z ceną spadnie tera 1

  • Jego cena spadła o 100$, wynosi teraz 399$ za wersję 16GB z Wi-Fi.

 • Tomasz Gałecki

  U nas nawet nie drgnie – tyle, ze u nas iPad2 bedzie pewnie znacznie drozszy dopoki iPad 1 bedzie w sklepach. U nas sie nie robi takich wyprzedazy,

 • Jakteq

  Mogliby dorzucić już digitizer i zrobić w końcu pełnego Photoshopa. No i te nieszczęsne USB! Ale po co dać klientowi wszystko na raz, bo kończą się pomysły:)

 • ghostcat

  Na ispot.com.pl widać wyraźnie spadek cen. 16 gb wifi za 1599, więc jest szansa że iPad 2 będzie kosztował w miarę normalnie.

 • pokor

  Ciekawe, kiedy Allegro zareaguje na ten spadek oficjalnych cen iPada 1. Jak będzie można nową sztukę WIFI 16GB wyhaczyć za 1300 zł, to nawet chińska konkurencja (ta za 800 zł) zostanie daleko w tyle.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona