Masz Apple AirPods i obawiasz się kradzieży? | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Masz Apple AirPods i obawiasz się kradzieży?

Okazuje się, że jest na to prosty sposób - naklejka!

Dołącz do dyskusji 0

Apple AirPods wzbudziły chyba sporo kontrowersji. Pojawiają się bowiem głosy zachwytu, ale nie brakuje także słów krytyki pod ich adresem. Etui, w które zostały wyposażone słuchawki firmy z Cupertino, także wzbudza skrajne emocje. Okazuje się, że wymyślono nawet specjalną nalepkę, która upodabnia ”pudełko” od słuchawek, do… opakowania nici dentystycznej.

Słuchawki, po bardzo długim okresie oczekiwania, w końcu pojawiły się w sprzedaży. Cena na start jest niestety dosyć wysoka (799 złotych), więc szkoda by było stracić tak sporą sumę pieniędzy. Nalepka, którą można już zresztą zakupić, nie uchroni przed zgubieniem słuchawek, ale przed złodziejem podobno już tak.

Naklejka kosztuje 4,99 dolara. Montuje się ją na przedniej części etui i to tyle. Tak, według producenta, to wystarczy, by skutecznie odstraszyć potencjalnego złodziejaszka, który nici dentystycznej raczej sobie nie przywłaszczy.

Nalepka na etui ładujące Apple AirPods

Ciekawe rozwiązanie… W sieci bowiem pojawiały się już dużo wcześniej głosy, że opakowanie od AirPods przypomina to, w którym sprzedawane są nici dentystyczne. Jak widać ktoś sprytnie postanowił wykorzystać okazję i stworzył coś, co faktycznie ”zamieni” nasze słuchawki w akcesorium służacę do higieny jamy ustnej. No cóż… Może to i sprytne, pytanie tylko – co się stanie w sytuacji, gdy jednak złodziej zapragnie wyczyścić sobie zęby? Na pewno lekko się zdziwi, ale jak to mówią – przezorny zawsze ubezpieczony. Szczerze jednak przyznam, że ja bym raczej nie skorzystała z takiego rozwiązania, a Wy? ;)

Źródło: Etsy przez PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona