Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich - wystarczy się zapisać - Tabletowo.pl

Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich – wystarczy się zapisać

Dołącz do dyskusji 0

Wiele aplikacji oferuje program beta testów, dzięki którym użytkownicy mogą przetestować nowe funkcje zanim trafią one do wszystkich. Teraz do tego grona dołącza YouTube od Google. Jeśli chcecie zapoznać się z eksperymentalnymi opcjami, jedyne, co musicie zrobić, to zapisać się na odpowiedniej stronie.

Trudno sobie wyobrazić życie bez YouTube’a. Bo chociaż filmy można publikować również na innych platformach, m.in. na Facebooku i Instagramie, to właśnie serwis Google cieszy się największą popularnością i jest miejscem, w którym użytkownicy znajdą treści i materiały o praktycznie każdej tematyce.

Google regularnie wprowadza nowe funkcje do YouTube’a, a jednymi z ostatnich, większych nowości są ciemny motyw i możliwość podejrzenia ilości czasu, spędzonego na oglądaniu filmików, a także zmiana formatu wyświetlania materiałów. Koncern z Mountain View cały czas jednak testuje różne opcje i od teraz wszyscy zainteresowani również mogą to zrobić. Właśnie ruszył bowiem publiczny program beta testów.

Aby do niego przystąpić, należy udać się na podlinkowaną na samym końcu tego artykułu stronę i kliknąć przycisk „ZOSTAŃ TESTEREM”. Google od razu jednak zaznacza, że wersje testowe mogą być niestabilne. Jeżeli więc nie lubicie, kiedy coś Wam nie działa tak, jak powinno, lepiej zrezygnujcie z bycia beta testerem.

Tabletowo.pl Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich - wystarczy się zapisać Aplikacje Google

Jeśli natomiast zgodzicie się na ewentualne niedogodności, po kliknięciu przycisku „ZOSTAŃ TESTEREM” zostaniecie powitani w programie testów i od razu też poinformowani, że jeżeli macie już zainstalowaną aplikację YouTube, otrzymacie stosowną aktualizację (jej udostępnienie może jednak trochę potrwać). A jeśli z jakiegoś powodu nie macie, to dostaniecie linka do pobrania programu.

Warto też wiedzieć, że w każdym momencie można zrezygnować z udziału w beta testach. W tym celu należy opuścić program i odinstalować testową wersję YouTube’a, a następnie zainstalować publiczne wydanie ze Sklepu Play.

Tabletowo.pl Możesz przetestować nowe funkcje w YouTube zanim trafią one do wszystkich - wystarczy się zapisać Aplikacje Google

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona