Aplikacja Spotify dostępna na Gear S2 i Gear S3 | Tabletowo.pl

Aplikacja Spotify dostępna na Gear S2 i Gear S3

Dołącz do dyskusji 0

Spotify to jeden z najpopularniejszych serwisów do streamowania muzyki, z którego korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. Od teraz aplikację do jego obsługi mogą pobierać również na swoje Gear S2 i Gear S3.

Aplikacja Spotify jest oczywiście darmowa i można ją ściągnąć z dedykowanego sklepu. Po zalogowaniu się, użytkownik otrzymuje dostęp do swojej biblioteki i playlist oraz oczywiście może wyszukiwać nowe, wedle własnych preferencji.

Aplikacja Spotify na Gear S2 i Gear S3 jest ładna i przejrzysta. Wykorzystano także możliwości, jakie dają zegarki. Dzięki temu, użytkownik przy pomocy obracanego pierścienia może przeskakiwać do kolejnych/poprzednich utworów. Natomiast po wciśnięciu przycisku Wstecz, aktualnie odtwarzana piosenka „minimalizuje się” na dole wyświetlacza. Z kolei po dotknięciu trzech kropek na dole dostaje się dostęp do takich funkcji, jak powtarzanieodtwarzanie losowezapisz czy regulacja głośności.

Przy okazji warto też wspomnieć, że Samsung pracuje nad aplikacją o nazwie Wammer. Ma ona umożliwiać agregację serwisów do streamowania muzyki, z których korzysta użytkownik – tak, aby miał od razu dostęp do wszystkich swoich playlist i zapisanych utworów.

Wystartowały nawet beta testy, ale było tylko 1000 miejsc i już wszystkie są zajęte.

Źródło: Tizen ExpertsTizen Experts

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona