Orange logo
fot. Pexels

Klienci Orange co tydzień będą dostawać prezent od operatora – na pierwszy rzut 5 GB za darmo

Regularnie informujemy o różnorakich promocjach i bonusach, jakie operatorzy serwują swoim klientom. Tym razem skierujemy się w stronę Orange, które poinformowało, że od teraz klienci tej sieci i jednocześnie użytkownicy aplikacji Mój Orange będą co środę otrzymywać atrakcyjny bonus całkowicie za darmo.

Aplikacja Mój Orange zapewnia użytkownikom stały dostęp do konta, wgląd do rachunków wraz z możliwością ich opłacenia oraz możliwość skorzystania z opcji zakupów w sklepie online. Ma też coś, co polubią wszyscy łowcy okazji. Osoby korzystające z aplikacji jako pierwsze dowiadują się o promocjach, premierach i nowych ofertach. 

Środy z aplikacją Mój Orange

Jeśli jeszcze nie korzystacie z aplikacji Mój Orange, to operator przygotował coś, co może Was do tego zachęcić – akcję o nazwie „Środy z Mój Orange”. Co można zyskać? Promocje na usługi dodatkowe, darmowe gigabajty, zniżki na urządzenia oraz oferty od firm współpracujących z Orange.

Pierwszy prezent można odebrać już dziś, a jest nim 5 GB dla klientów indywidualnych. Kolejny pojawi się 7 kwietnia 2021 roku. 

baner reklamujący środy z orange - aplikacja Mój Orange
Fot. Orange

Kto będzie otrzymywał prezenty? 

Cotygodniowe bonusy będą mogli odbierać klienci Planów Mobilnych i pakietów Orange Love. W przypadku, gdy do konta jest przypisanych kilka numerów, to w danym tygodniu możliwość skorzystania z podarunku otrzyma tylko jeden z nich, wskazany przez właściciela. 

Aby odebrać prezent, wystarczy w aplikacji Mój Orange przejść do zakładki “Dla Ciebie”. W tym właśnie miejscu co środę pojawi się nowy upominek, który trzeba wykorzystać w przeciągu 7 dni. Potem wygasa i zastępuje go kolejny. 

Orange ma też coś dla klientów biznesowych

Osoby korzystające z firmowych planów komórkowych również znajdą prezenty w aplikacji Mój Orange, z tą różnicą, że będą się one pojawiać tam co miesiąc. Procedury odebrania upominku są identyczne, jak w przypadku klientów indywidualnych. Już dziś do odebrania czeka pakiet 10 GB internetu za darmo.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie, a wszelkie informacje dotyczące aplikacji Mój Orange znajdziecie na stronie internetowej operatora. Przy okazji przypominamy też, że na osoby, które zalogują się do tego programu po raz pierwszy, czeka jeszcze jeden bonus: