sklep Lewiatan
źródło: Lewiatan

Lewiatan udostępnia aplikację lojalnościową „Mój Lewiatan”

Wiele sklepów oferuje programy lojalnościowe dla klientów, które pomagają zaoszczędzić i dają dostęp do ekskluzywnych ofert. Lewiatan także taki posiada a teraz na dodatek udostępnił aplikację lojalnościową Mój Lewiatan. Program jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak iOS.

Klienci będą mogli zainstalować kolejną aplikację lojalnościową

Prawdopodobnie większość osób nie ogranicza się do robienia zakupów w jednym sklepie, tylko zaopatruje się w różnych sieciach. Wiele z nich oferuje programy lojalnościowe i jeśli ktoś się do nich zapisuje, zapewne ma na swoim smartfonie sporo aplikacji, które pozwalają korzystać z benefitów.

Teraz na liście u wielu osób z pewnością pojawi się też Mój Lewiatan, ponieważ Lewiatan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek sklepów detalicznych na polskim rynku – na terenie całego kraju zrzesza ponad 3200 placówek handlowych.

Lewiatan udostępnia aplikację lojalnościową „Mój Lewiatan”

Jak informuje Lewiatan, nowa aplikacja da klientom dostęp do informacji o aktualnych promocjach w sieci, a także obowiązujących jedynie w wybranych sklepach. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja przygotowywania listy zakupów – może się ona przydać wielu osobom, szczególnie tym, które wybierają się do sklepu po konkretne produkty, aby o niczym nie zapomniały (a bardzo często, niestety – jak na złość, lubi się to zdarzać).

Ponadto aplikacja daje dostęp do szerokiej bazy przepisów pochodzących z kanału „Gotuj z Lewiatanem”, a także elektronicznej karty „Mój Lewiatan” wraz z bieżącą weryfikacją liczby uzyskanych punktów lojalnościowych.

Aplikację Mój Lewiatan można bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemem operacyjnym Android ze Sklepu Google Play i na sprzęty z iOS z App Store.

Lewiatan dodaje też, że udostępnienie aplikacji zbiegło się w czasie z loterią „Graj w kolory”, w której do wygrania są cztery kolorowe samochody marki Toyota Aygo. Aby wziąć w niej udział, należy do 18 października zrobić zakupy o wartości co najmniej 30 złotych i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie internetowej bądź właśnie w aplikacji Mój Lewiatan.