Anno 1800: trwa darmowy tydzień z fenomenalną produkcją od Blue Byte Software

Jeśli jesteście miłośnikami serii Anno, ale nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić jej najnowszej odsłony, to mamy dla Was dobre wieści.  Podczas trwającego właśnie Gamescomu, Ubisoft zapowiedział szereg nowości jakie już niedługo trafią do Anno 1800. Ponadto, już od wczoraj do końca bieżącego tygodnia gracze będą mogli sprawdzić tę niesamowitą strategię ekonomiczną zupełnie za darmo! 

Podczas pierwszego dnia Gamescomu 2019 działo się naprawdę wiele, o czym w bardzo przystępnej formie napisał już Maciek – tutaj link do jego tekstu. Na tym wielkim gamingowym evencie nie zabrakło również Ubisoftu wraz z kapitalną strategią ekonomiczną – Anno 1800. Francuski wydawca i producent gier komputerowych skoncentrował się przede wszystkim na nowościach i aktualizacjach, które zawitają do Anno 1800 w nadchodzącym miesiącu.

Reklama

Mowa o trzech DLC i sporej łatce dodającej jeden długo wyczekiwany smaczek. Pierwsze rozszerzenie – The Sunken Treasures (tj. Zatopione skarby), dodało nową linię fabularną, ponad setkę nowych przedmiotów oraz nieodkryte wcześniej tereny. Premiera miała miejsca 30 lipca, więc śmiało możecie zapoznać się z tym DLC bliżej.

Drugi dodatek to Botanica (premiera 10 września), który umożliwi nam zbudowanie własnego ogrodu botanicznego. Trzecie DLC wyjdzie dopiero zimą, ale nie jest to przypadek, bo The Passage zabierze nas w podróż na biegun północny. Szykujcie więc ciepłe ubrania, bo czeka nas mroźna i pełna niebezpieczeństw wyprawa w nieznane.

Oprócz wyżej wspomnianych dodatków, Anno 1800 czeka też spora aktualizacja (wyznaczona również na 10 września), która przyniesie długo wyczekiwany cykl dnia i nocy. Mnie ta informacja przyniosła najwięcej radości, bo ileż razy pragnąłem ujrzeć swoje imperium w blasku miejskich latarni i księżyca… A teraz moje życzenie się spełni – coś pięknego!

Osoby, które jeszcze nie zdążyły zapoznać się z Anno 1800, do końca bieżącego tygodnia zupełnie za darmo! Promocja wygaśnie 26 sierpnia (w poniedziałek) około 9.00 czasu polskiego. 

Nie będę Was namawiać, ale moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika strategii ekonomicznych. Ja ze swojej strony Anno 1800 gorąco polecam i zapewniam że gdy już zaczniecie grać, ciężko będzie Wam skończyć!

Anno 1800 trafiło na rynek w 16 kwietnia wyłącznie na PC i jest najlepiej sprzedającą się odsłoną serii.

Gamescom – dzień pierwszy. Pokazano gameplaye NFS Heat i Death Stranding, a Sony kupiło Insomniac Games!

Źródło: informacja prasowa