Reklama
nimal Crossing New Horizons

W letniej aktualizacji Animal Crossing znajdziemy m.in. pokazy fajerwerków!

Animal Crossing: New Horizons nadal jest mocno wspierane przez twórców. W letniej aktualizacji dostaniemy między innymi możliwość wykonania kopii zapasowej online naszej wyspy czy… senne zwiedzanie wysp innych graczy!

Reklama

Czas na fajerwerki!

Już jutro zostanie udostępniona do pobrania kolejna fala letniej aktualizacji do gry Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch. Miesiąc temu liczyć mogliśmy na takie nowości jak chociażby pływanie. Czego możemy spodziewać się w nadchodzącej aktualizacji?

Pierwszą nowością są coniedzielne wieczorne pokazy fajerwerków, podczas których możemy nie tylko oglądać efektowne rzeczy na niebie, ale też we własnych rękach dumnie dzierżyć sztuczne ognie wraz z przyjaciółmi. Co ciekawe, fajerwerki w pewnym stopniu możemy też dostosowywać sami.

Letnia aktualizacja przyniesie nam również możliwość zwiedzania innych wysp poprzez… sny! Gdy położymy przespać się w swoim łóżku, możemy skorzystać z opcji odwiedzenia czyjejś wyspy. Podczas tej sennej podróży towarzyszyć nam będzie nowa postać — Luna.

Wspomniane nowości możecie przejrzeć poniżej w zwiastunie aktualizacji, który swoją drogą w chwili pisania tego newsa przekroczył 1 700 000 wyświetleń na YouTubie! To więcej niż którykolwiek ze zwiastunów gier pokazanych podczas niedawnego pokazu Xbox Games Showcase, co jest chyba wystarczającym dowodem na fenomen tej gry.

Animal Crossing: New Horizons — kopia zapasowa online

Przechodząc z nowej zawartości gry do technikaliów, wypada wspomnieć też o długo wyczekiwanej możliwości zrobienia kopii zapasowej swojej wyspy w sieci. Niestety opcja ta jest dostępna tylko dla posiadaczy abonamentu Nintendo Switch Online. Trochę szkoda.

Na koniec przypominam, że Summer Update – Wave 2 zostanie udostępniony posiadaczom Animal Crossing: New Horizons całkowicie za darmo już 30 lipca. Zapowiedziano też kolejną aktualizację zawartości na jesień i tu bez zaskoczeń możemy spodziewać się przedmiotów i wydarzeń związanych z Halloween.

A czy Wy przyczyniliście się do ogromnego sukcesu i popularności Animal Crossing: New Horizons?