Android Pie dla OnePlusa 3/3T o krok bliżej. Startują otwarte bety

Aktualizacja do najnowszego systemu operacyjnego dla smartfona, który ma dwa lub trzy lata to zawsze miły gest ze strony producenta. OnePlusy 3 i 3T dostaną Androida Pie, kiedy tylko skończy się okres testowania tego oprogramowania. Chętni mogą wziąć udział w następnym etapie beta testów, tym razem – już publicznie dostępnych.

Mimo że wersja beta Androida Pie nie jest jeszcze stabilna, to niektórym użytkownikom OnePlusów 3 i 3T wcale to nie przeszkadza. Zanim kompletny system zacznie być oficjalnie dystrybuowany, musi jeszcze przejść okres testowy. Społeczność beta testerów chętnie podejmuje się sprawdzenia działania nowego oprogramowania – ku pożytkowi innych osób korzystających z takich samych smartfonów.

OnePlus 3T Midnight Black

OnePlus otworzył możliwość dołączenia do grona beta testerów za pośrednictwem ogłoszenia na forach OnePlusa. Aktualizacja, prócz nowego systemu, wnosi ze sobą poprawki bezpieczeństwa z kwietnia 2019 roku. Dodatkowo, właściciele OnePlusów 3 i 3T mogą spodziewać się nowego, opartego na gestach interfejsu, specjalnego trybu dla gier (Gaming Mode 3.0), silniejszej integracji z aplikacją Google Duo oraz pełnego wsparcia dla Google Lens.

Chcąc dołączyć do programu Community Beta, należy skorzystać z któregoś z poniższych linków:

źródło: OnePlus przez 9to5google