Android Pie dla OnePlusa 3/3T o krok bliżej. Startują otwarte bety

Aktualizacja do najnowszego systemu operacyjnego dla smartfona, który ma dwa lub trzy lata to zawsze miły gest ze strony producenta. OnePlusy 3 i 3T dostaną Androida Pie, kiedy tylko skończy się okres testowania tego oprogramowania. Chętni mogą wziąć udział w następnym etapie beta testów, tym razem – już publicznie dostępnych.

Mimo że wersja beta Androida Pie nie jest jeszcze stabilna, to niektórym użytkownikom OnePlusów 3 i 3T wcale to nie przeszkadza. Zanim kompletny system zacznie być oficjalnie dystrybuowany, musi jeszcze przejść okres testowy. Społeczność beta testerów chętnie podejmuje się sprawdzenia działania nowego oprogramowania – ku pożytkowi innych osób korzystających z takich samych smartfonów.

Reklama
OnePlus 3T Midnight Black

OnePlus otworzył możliwość dołączenia do grona beta testerów za pośrednictwem ogłoszenia na forach OnePlusa. Aktualizacja, prócz nowego systemu, wnosi ze sobą poprawki bezpieczeństwa z kwietnia 2019 roku. Dodatkowo, właściciele OnePlusów 3 i 3T mogą spodziewać się nowego, opartego na gestach interfejsu, specjalnego trybu dla gier (Gaming Mode 3.0), silniejszej integracji z aplikacją Google Duo oraz pełnego wsparcia dla Google Lens.

Chcąc dołączyć do programu Community Beta, należy skorzystać z któregoś z poniższych linków:

źródło: OnePlus przez 9to5google