Światełko w tunelu dla właścicieli OnePlusa 3 i 3T – ruszają testy Androida 9.0 Pie | Tabletowo.pl

Światełko w tunelu dla właścicieli OnePlusa 3 i 3T – ruszają testy Androida 9.0 Pie

Dołącz do dyskusji 0

Dobre wieści dla tych, którzy nie potrafią rozstać się ze swoim ukochanym OnePlusem 3 lub 3T! Ruszają testy Androida Pie na tych smartfonach, co jest jednoznacznym sygnałem od producenta, że zamierza dostarczyć ten system na urządzenia, które miały swoją premierę trzy lata temu!

OnePlusy 3 i 3T dostały już dwie duże aktualizacje systemu od czasu swojej premiery, więc chyba mało kto miał nadzieję, że producent zechce aktualizować trzyletnie modele do najnowszego Androida. Poza tym powszechną praktyką jest dostarczanie update’ów przez okres dwóch lat. Z tej perspektywy, gest OnePlusa jest godny pochwały.

Po aktualizacji do Androida Oreo, los kolejnej zmiany systemu dla wspomnianych modeli był niejasny. Fani marki dostawali sprzeczne sygnały – od plotek wskazujących, by nie robić sobie nawet nadziei na Androida Pie na OP3 i OP3T po oficjalną obietnicę producenta, że nowy system Google rzeczywiście zawita na byłe flagowce. Niemal rok temu modele te otrzymały wsparcie dla technologii rozpoznawania twarzy za pomocą przedniej kamery, więc nie można powiedzieć, że urządzenia zostały całkowicie porzucone.

Jeśli jesteście w posiadaniu OnePlusa 3 lub OnePlusa 3T możecie zapisać się na beta testy Androida 9.0 za pośrednictwem tej strony internetowej.

OnePlus, rozszerzając wsparcie dla trzyletnich już modeli, tworzy interesujący precedens. Ciekawe, czy będzie z równą gorliwością dbał o aktualizacje systemu dla innych flagowców, czy też trzecia zmiana systemu dla starszych modeli OnePlusa to tylko pojedynczy gest dobrej woli dla wiernych fanów marki. Czas pokaże.

Kiedy zakończą się testy Androida Pie dla OP3 i OP3T, i system zostanie udostępniony globalnie, na pewno damy Wam o tym znać. W końcu będzie to swego rodzaju ewenement w świecie smartfonów z Androidem.

OnePlus 3 – recenzja po siedmiu miesiącach użytkowania. Zdecydowanie kupiłbym go ponownie

źródło: OnePlus dzięki gsmmaniak

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona