Honor 8 dostanie Androida Nougat w lutym | Tabletowo.pl

Honor 8 dostanie Androida Nougat w lutym

Dołącz do dyskusji 0

Od dokładnie dziesięciu dni kilkuset użytkowników Honora 8 w Polsce testuje najnowszą wersję systemu Android na Honorze 8. To by mogło sugerować, że prace nad tą edycją oprogramowania są już na tyle zaawansowane, że wkrótce ujrzy światło dzienne i trafi do wszystkich posiadaczy tego smartfona. Tymczasem wiele wskazuje na to, że aktualizacja zostanie upubliczniona dopiero w lutym.

Wyrażenia „wiele wskazuje na…” użyłam dość bezpiecznie nie bez powodu – doskonale zdaję sobię sprawę z tego, że Honor (a tak na dobrą sprawę Huawei) może zaliczyć mały poślizg. Nie wiadomo też, czy w grę wchodzi początek lutego czy koniec tego miesiąca, więc lepiej nastawiać się na drugą z opcji.

Oczywiście wraz z Androidem 7.0 Nougat, Honor 8 otrzyma aktualizację nakładki EMUI do wersji 5.0, czyli dokładnie takiej, z jaką mamy do czynienia w Huawei Mate 9. Dla wielu użytkowników dobrą informacją okaże się fakt, że nowe oprogramowanie wprowadzi możliwość korzystania z app drawera, którego w Honorze 8 fabrycznie brakowało. Będzie też lepsze zarządzanie czasem pracy oraz optymlizacja systemu, dzięki czemu smartfon ma pracować jeszcze lepiej i dłużej. Podobnie, jak w Mate 9, ma tu znaleźć zastosowanie algorytm uczący się zachowań użytkownika, mający maksymalnie podnieść komfort korzystania z urządzenia.

Honor 8 już na Androidzie 6.0 Marshmallow z EMUI 4.1 działał świetnie – ciekawa jestem, jak nowsza wersja oprogramowania i nakładki wpłynie na odbiór tego modelu przez użytkowników. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do recenzji tego produktu – tutaj.

Dla przypomnienia, aktualnie za Honora 8 przyjdzie nam zapłacić ok. 1870 złotych.

źródło: androidandme, androidcentral

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona