Android Lollipop zmierza na pokład Samsunga Galaxy Tab S 8.4 | Tabletowo.pl

Android Lollipop zmierza na pokład Samsunga Galaxy Tab S 8.4

Dołącz do dyskusji 0

Aktualizacja do Androida Lollipop była i nadal jest jedną z najbardziej wyczekiwanych w historii. Wkrótce z dobrodziejstw „lizaka” będą mogli korzystać użytkownicy Samsunga Galaxy Tab S 8.4 SM-T700 (Wi-Fi). Jakie ulepszenia Koreańczycy dodadzą w najnowszej wersji oprogramowania?

Samsung Galaxy Tab S 8.4 jest ciągle flagowym tabletem, jednak premiera następcy jest już blisko. Jego specyfikacja nadal wyróżnia się na tle innych urządzeń. Wyświetlacz 8,4″ QHD Super AMOLED, Exynos 5 Octa, 3 GB RAM, aparaty 8 oraz 2 Mpix – naprawdę trudno mu cokolwiek zarzucić w tym aspekcie. Jego pracę i płynność na pewno usprawni Android 5.0.2 Lollipop.

Najnowsza aktualizacja na razie trafiła tylko w Korei Południowej. Aczkolwiek do końca miesiąca Samsung powinien rozszerzyć listę krajów o kilkadziesiąt kolejnych – pośród nich zapewne znajdzie się Polska. Jakie nowości wprowadzi ten update? Przede wszystkim będzie to odświeżona nakładka TouchWiz, która czerpie pełnymi garściami z Material Design i została wzbogacona odpowiednimi funkcjami, które będą działać jeszcze lepiej. Sporo nowości zawarto w samym Androidzie, np. ART czy Project Volta.

Aktualizacja będzie dostępna OTA lub za pośrednictwem programu Kies 3.0.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona