Android Jelly Bean następcą Ice Cream Sandwich? - Tabletowo.pl

Android Jelly Bean następcą Ice Cream Sandwich?

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Android Jelly Bean następcą Ice Cream Sandwich? Nowości   Premiera najnowszej wersji systemu Android Ice Cream Sandwich będzie miała miejsce za dwa, trzy miesiące, a w sieci już pojawiły się informacje o jego następcy, Jelly Bean.

Jelly Bean to jeden z najbardziej prawdopodobnych pseudonimów nowej odsłony oprogramowania z zielonym robotem w logo. Kontynuuje ona specyficzną tradycję nazewnictwa kolejnych wersji systemu operacyjnego po różnej maści słodkościach.

Portal This Is My Next skontaktował się z zaufanym źródłem, które potwierdziło, że Google myśli o kolejnym Androidzie. Nowości, jakie zaoferuje nie są znane, wiemy jednak, że wszystko to, co najważniejsze (zmiany w architekturze, funkcjonalność, odświeżony wygląd) znajdzie się w Ice Cream Sandwich. Nie będzie to więc, jak się tego obawiali eksperci, odgrzewany Gingerbread lub lekko zmieniony Honeycomb. Pełna unifikacja oprogramowania Android na smartfonach i tabletach położy kres jednej z największych wad tego ekosystemu – fragmentacji.

Lubicie żelki?

via This Is My Next

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona