Android Ice Cream Sandwich dla tabletów Archosa G9 w ciągu dwóch tygodni | Tabletowo.pl

Android Ice Cream Sandwich dla tabletów Archosa G9 w ciągu dwóch tygodni

Dołącz do dyskusji 0
archos 80 g9 android 4.0

Kojarzycie tablety Archosa z serii G9, o których nieco słuch zaginął po targach IFA 2011 w Berlinie? Jakiś czas temu producent zapowiadał, że zaktualizuje je do najnowszej wersji Androida, Ice Cream Sandwich, już w pierwszym kwartale 2012 roku. Jest marzec, czyli ostatni dzwonek dla Archosa. Nic więc dziwnego, że wypuścił kolejną informację na ten temat.

Na profilu firmy na Facebooku pojawiła się wiadomość, że Androida 4.0 dla tabletów Archos 80 G9 i Archos 101 G9 można się spodziewać w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Jest to dobra informacja dla wszystkich, którzy obawiali się, że rozpoczęcie aktualizacji modeli będzie przesuwane w nieskończoność.

tablety archosa android 4.0

Tymczasem w sieci od grudnia można znaleźć namiastkę tego, czego z niecierpliwością oczekują właściciele tabletów Archosa z serii G9:

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej odnośnie wspomnianych urządzeń, zajrzyjcie do naszych materiałów z IFA 2011 – tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona