Android App Player dla tabletu BlackBerry Playbooka już jest | Tabletowo.pl

Android App Player dla tabletu BlackBerry Playbooka już jest

Dołącz do dyskusji 0

W marcu po raz pierwszy usłyszeliśmy o Android App Player – programie umożliwiającym emulację aplikacji napisanych z myślą o systemie Android na tablecie BlackBerry Playbook. Od tego czasu zmącona nim woda nieco się uspokoiła, a RIM, producent urządzenia, zamilkł. Jednak prace nad nim nie nie zostały przerwane, a pierwszą wersję programu już można pobrać – oczywiście jeśli nie boicie się brudzić rąk nieoficjalnym oprogramowaniem. Użytkownikom forum N4BB udało się zdobyć betę Android App Playera, dzięki czemu bibliotekę dostępnych aplikacji na tablet BlackBerry Playbook rozszerzono o ponad 250 000 tytułów. Brzmi pięknie, jednak w rzeczywistości jest nieco inaczej – program ma swoje wady, np. brak przycisku „Wstecz” oraz poważne problemy z wydajnością.

Jeśli macie dość odwagi, żeby sprawdzić betę Android App Playera, plik pobierzecie po kliknięciu w link źródłowy. Dajcie znać, jak działa aplikacja i czy wyżej wymienione problemy pojawiły się również na Waszych urządzeniach.

źródło via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona