Aplikacje z Androida na BlackBerry Playbook (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Aplikacje z Androida na BlackBerry Playbook (wideo)

Tabletowo.pl Aplikacje z Androida na BlackBerry Playbook (wideo) Nowości

BlackBerry Playbook z minuty na minutę staje się bardziej pociągający dla coraz szerszego grona klientów. Ja sam nagle zapałałem miłością do tego urządzenia, ponieważ doszedłem do wniosku, że 7-calowy ekran jest dla mnie idealny, a bazujący na QNX system Playbooka atrakcyjny wizualnie. Największą niespodzianką jest fakt, że plotki o możliwości emulacji przez Playbooka aplikacji napisanych pod system Android są prawdziwe!

Podczas wczorajszej konferencji BlackBerry World 2011 oficjalnie zaprezentowano androidowe aplikacje płynnie działające na Playbooku. Menu Androida emulowane jest za pomocą gestów wykonywanych na ekranie Playbooka, a przycisk powrotu za pomocą wyświetlanego na pulpicie guzika. Emulator nazwano Android Player, a aplikacje będzie można pobierać przez natywny sklep BlackBerry AppWorld.

Czyż to nie genialne? Dwa systemy w jednym? Ciekaw jestem bardzo, jakie zdanie na ten temat ma Google…
Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam rozglądać się za tanim BlackBerry Playbookiem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona