Android 7.0 Nougat dla HTC 10 w czwartym kwartale. One A9 i One M9 następne w kolejce

Google wypuściło już na rynek Androida 7.0 Nougat, więc poszczególni producenci zaczynają publikować listy urządzeń, które mogą spodziewać się aktualizacji. Tym razem wiadomość skierowana jest dla właścicieli smartfonów HTC.

Reklama

Tajwański producent, na swoim profilu na Twitterze, opublikował informację, że tegoroczny flagowiec, HTC 10, otrzyma Androida 7.0 Nougat w czwartym kwartale tego roku. A dokładniej mówiąc, tak gwoli ścisłości, HTC spodziewa się, że w tym czasie rozpocznie się proces udostępniania aktualizacji. Nie ma więc 100% pewności, że tak się stanie.

Android 7.0 Nougat HTC 10 HTC One A9 HTC One M9

Następne w kolejce do otrzymania nowej wersji systemu są HTC One A9 i HTC One M9Android 7.0 Nougat trafić ma najpierw na niebrandowane wersje ww. smartfonów. Te, od operatorów zostaną zaktualizowane w następnej kolejności.

Oczywiście HTC 10HTC One A9 i HTC One M9 to nie jedyne urządzenia, które dostaną nową wersję systemu operacyjnego. Na liście na pewno jest jeszcze kilka innych pozycji, aczkolwiek Tajwańczycy na razie podzielili się swoimi planami tylko odnośnie trzech ww. modeli.

Źródło: @htc, @htc